Надрукувати
Категорія: Спорт
Перегляди: 289

Набирає розгону чемпіонат України з футболу в першій лізі.

Хмельницьке «Поділля» в шостому турі зустрічалося з одним із лідерів – криворізьким «Кривбасом» на його полі. Вже на початку гри наші земляки двічі забили. Назрівала сенсація. На жаль, хмельничани не створили її. До перерви господарі відповіли голом, а після перепочинку забили ще два. Отож «Кривбас» переміг – 3:2.
Волочиський «Агробізнес» мірявся силами на виїзді з тернопільською «Нивою». Господарі відкрили рахунок у першому таймі. Волочисці доклали чимало зусиль, аби реабілітуватися. І зусилля дали результат у середині другого тайму. Матч завершився з рахунком 1:1.
Для любителів статистики наводимо інші результати туру: «Гірник-Спорт» Горішні Плавні – «Кремінь» Кременчук – 0:1, «ВПК-Агро» Вишневе – «Прикарпаття» Івано-Франківськ – 0:1, «Оболонь» Київ – «Олімпік» Донецьк – 0:0, ФК «Краматорськ» – ФК «Ужгород» – 3:2, «Полісся» Житомир – «Альянс» Липова Долина – 3:1, «Волинь» Луцьк – «Металіст» Харків – 0:3.
Харків’яни продовжують лідирувати зі стовідсотковим результатом – 18 очок. На два пункти відстає «Кривбас». ФК «Краматорськ» іде третім – 12 очок. Команди Хмельниччини поки – на других ролях. «Поділля» – на восьмій сходинці – 7 очок, «Агробізнес» – на дванадцятій – 6 очок. А замикає турнірну таблицю серед шістнадцяти колективів ФК «Ужгород», який набрав лише очко.
У групі А другої ліги теж відбувся шостий тур. Дунаєвецький «Епіцентр» здобув домашню перемогу над «Мункачем» Мукачеве – 3:1. Наші земляки піднялися на сьому сходину, маючи в активі 9 очок. Очолюють турнірну таблицю столичний «Лівий берег» та ФК «ЛНЗ» із Черкас, які набрали по 15 очок. Серед п'ятнадцяти колективів лише «Любомир» Ставище не здобув жодного очка.