Надрукувати
Категорія: Спорт
Перегляди: 450

Команди першої ліги провели сім турів в чемпіонаті України з футболу. Вже чітко визначилися лідери й аутсайдери.

У звітному турі хмельницьке «Поділля» приймало вдома тернопільську «Ниву». Матч проходив цікаво. Гості відкрили рахунок у першому таймі, а хмельничани встановили рівновагу після перерви. Нічия – 1:1. Волочиський «Агробізнес» поступився в рідних стінах середнячку – «Гірнику-Спорту» з Горішніх Плавнів – 0:1.
Інші матчі завершилися так: «Кремінь» Кременчук – «Олімпік» Донецьк – 2:0, ФК «Ужгород» – «Полісся» Житомир – 0:2, «Прикарпаття» Івано-Франківськ – ФК «Краматорськ» – 2:0, «Металіст» Харків – «ВПК-Агро» – 2:0, «Альянс» Липова Долина – «Кривбас» Кривий Ріг – 2:1, «Оболонь» Київ – «Волинь» Луцьк – 1:0.
Лише харківський «Металіст» показує стовідсотковий результат – 21 очко. У «Кривбаса» – 16 очок. «Нива», ФК «Краматорськ і «Полісся» набрали по 12 очок. «Поділля» на десятій сходинці – 8 очок. Незвично бачити на передостанньому місці «Агробізнес», який два сезони поспіль був у п’ятірці кращих. Зараз же у волочисців 6 очок. А замикає турнірну таблицю з одним очком ФК «Ужгород».