У Харкові, з 8 по 12 вересня проходили чемпіонати та Кубок України з маунтинбайку, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

У змаганнях взяли участь 80 велосипедистів, що були поділені на 15 команд. Хмельницька збірна команда складалася з трьох спортсменок.

На олімпійському крос-кантрі наші дівчата, змагаючись у віковій групі до 23-х років, вибороли 5 місце.

У четвертому етапі чемпіонату України з крос-кантрі елімінаторі наші велосипедистки отримали наступні нагороди у категорії «юніор»:

- ІІ місце виборола Наталія Сафронюк;

- IV місце отримала Олександра Чорна.

У наступному заїзді крос-кантрі змагалися усі вікові категорії, там хмельницькі спортсменки серед юніорок вибороли:

- ІІІ місце – Наталія Сафронюк;

- IV місце – Олександра Чорна.

В останніх перегонах крос-кантрі шорт-трек Вікторія Пархомюк виборола четверте місце.

У підсумку Наталія Сафронюк отримала срібну нагороду, а Олександра Чорна – бронзову.