Із наближенням до завершення першого кола чемпіонату України з футболу в першій лізі почала з’являтися інтрига.

У дев’ятому турі харківський «Металіст», що до того не втратив жодного очка, ледь порятувався від поразки в рідних стінах, зустрічаючись із житомирським «Поліссям». Програючи 0:1, господарі добилися нічиєї – 1:1. Хмельницьке «Поділля» приймало «Кремінь» з Кременчука. Перший тайм завершився з рахунком 0:0 і нічого не віщувало розгрому гостей. Але він стався, хмельничани забили після перерви чотири голи, пропустивши лише один. Перемога з великим рахунком зміцнила позиції наших земляків. А волочиський «Агробізнес» знову програв. Цього разу в домашньому поєдинку з донецьким «Олімпіком» – 0:2.
Інші зустрічі завершилися так: «Альянс» Липова Долина – «Гірник-Спорт» Горішні Плавні – 4:0, «Прикарпаття» Івано-Франківськ – «Кривбас» Кривий Ріг – 1:1, «Волинь» Луцьк – «ВПК-Агро» Вишневе – 1:0, ФК Ужгород» – «Нива» Тернопіль – 0:2.
Очолює турнірну таблицю «Металіст» – 25 очок. На п’ять пунктів відстає «Кривбас», а «Полісся» й «Альянс» набрали по 16 очок. Хмельничани на дев’ятій сходинці – 12 очок. Волочисці на незвичному передостанньому місці – 6 очок. А останнім, шістнадцятим, іде ФК «Ужгород», в активі якого лише очко.
Черговий тур відбувся й у другій лізі. Дунаєвецький «Епіцентр» грав у Черкасах з місцевим «Дніпром». Гості перемогли, забивши три голи й пропустивши лише один. Тепер дунаївчани шості в групі А – 15 очок. Одноосібний лідер – столичний «Лівий берег» демонструє стовідсотковий результат – 24 очки. Натомість команда «Любомир» Ставище всі матчі програла й замикає турнірну таблицю серед п’ятнадцяти колективів.