Надрукувати
Категорія: Спорт
Перегляди: 569

Сергій Гамалій вручив у подарунок спортсмену з велоспорту Дмитру Тітаренку велосипед, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

У 2021 році Дмитро Тітаренко став переможцем чемпіонатів України з велоспорту – маунтинбайку у крос-кантрі. Також Хмельницький спортсмен став переможцем та призером на міжнародних рейтингових змаганнях, посів п’яте місце на чемпіонаті Європи в естафеті та долучився до чемпіонату світу.

Дмитро Тітаренко отримав в подарунок велосипед SCOTT SPARK RC 900 WORLD CUP AX вартістю 280 тисяч гривень, за рахунок обласного бюджету.

Сергій Гамалій привітав спортсмена з його досягненнями та зазначив, що кожна перемога є цінною для іміджу нашої країни, а також повинна високо оцінюватися.