У Затоці Одеської області відбувся чемпіонат Європи з бойового самбо серед дорослих, юніорів та юнаків, у розділах "Лайт", "Про-Фулл" та "Класичне". Виступали майже майже 500 учасників із 14 країн.

У командному заліку збірна України посіла перше  місце. В складі збірної України виступали спортсмени з Хмельницької області, які завоювали 17 медалей різного ґатунку: 4 золотих, 7 срібних та 6 бронзових.
Чемпіонами у своїх розділах та вагових категоріях стали: серед дорослих Антон Марчук (ДЮСШ №2"Авангард" –  СК "КОМБАТ", м. Хмельницький);  серед юнаків: Олег Філіпчук  (СК "Залізничник", м. Шепетівка); Жалоладдін Махмудов (ОДЮСШ, м. Хмельницький –  СК "ПЄРЄСВЄТ", м. Шепетівка);  Аліна Гелемеєва (СК "ПЄРЄСВЄТ" –  ДЮСШ, м. Шепетівка).
Спортсменів підготували  Олег Рудіч,  Максим Паюк, Станіслав Кушик,  Олександр Руднев, Дмитро Дмитрач і  Олександр Марчук.