Надрукувати
Категорія: Спорт
Перегляди: 679

Передостанній тур у нинішньому сезоні в першій футбольній лізі України був багатим на голи.

Хмельницьке «Поділля» приймало вдома команду ФК «Краматорськ». Господарі диктували свої умови на полі й до перерви вже вели з рахунком 2:0. А після вилучення гравця суперників у другому таймі наші земляки дещо розслабилися й наприкінці зустрічі були покарані за це. Та все ж перемогли – 2:1. Цікавим вийшов матч у Волочиську між «Агробізнесом» і житомирським «Поліссям», у складі якого виступають відомі футболісти. У першому таймі краще грали й мали перевагу господарі. Гості ж, навпаки, краще діяли після перепочинку. Нульова нічия – закономірний результат.
Інші зустрічі завершилися так: «Гірник-Спорт» Горішні Плавні – «Нива» Тернопіль – 0:2, ФК «Ужгород» – «Волинь» Луцьк – 1:0, «Металіст» Харків – «Олімпік» Донецьк – 3:0, «Прикарпаття» Івано-Франківськ – «Оболонь» Київ – 0:2, «Кремінь» Кременчук – «Кривбас» Кривий Ріг – 0:5, «Альянс» Липова Долина – «ВПК-Агро» Вишневе – 3:3.
У «Металіста» – 50, «Кривбаса» – 41, «Оболоні» – 30 очок. «Поділля» набрало 23 очки й замикає першу десятку. У «Агробізнеса» на три пункти менше й він посідає тринадцяту сходинку. Останнім, шістнадцятим, іде «Кремінь» – 13 очок.
Дунаєвецький «Епіцентр», що є одним з кращих у групі А другої ліги, цього разу несподівано програв у гостях аутсайдеру – команді «Любомир» із Ставища, пропустивши єдиний у матчі гол.
Зараз у наших земляків 34 очки й п’яте місце. А очолюють турнірну таблицю львівські «Карпати» – 45 очок.