Цьогорічний футбольний сезон у першій лізі України завершено.

У заключному поєдинку хмельницьке «Поділля» мірялося силами в Житомирі з місцевим «Поліссям». Господарі мали територіальну перевагу, більше атакували. Наші земляки діяли на контратаках і наприкінці тайму відкрили рахунок. Після перепочинку житомиряни з пенальті встановили рівновагу – 1:1. Однак фортуна була прихильнішою до подолян. На передостанній хвилині доданого арбітром часу вони забили переможний гол. Похвальних слів заслуговує й волочиський «Агробізнес», у якого суперником була сильна команда ліги – «Кривбас». У Кривому Розі наші хлопці зіграли внічию – 1:1.
Для любителів статистики наводимо решту результатів туру: «Олімпік» Донецьк – «Гірник-Спорт» Горішні Плавні – 0:1, «Волинь» Луцьк – «Прикарпаття» Івано-Франківськ – 2:1, «Нива» Тернопіль – «Кремінь» Кременчук – 4:2, «ВПК-Агро» Вишневе – ФК «Ужгород» – 1:1, ФК «Краматорськ» – «Альянс» Липова Долина – 0:2, «Оболонь» Київ – «Металіст» Харків – 1:2.
На зимовий відпочинок незаперечним лідером іде «Металіст» – 53 очки. У «Кривбаса» – 42, по 33 очки набрали «Альянс» і «Оболонь». Новачок ліги – хмельницьке «Поділля» – посідає пристойне восьме місце – 26 очок. «Агробізнес» із 21 очком на тринадцятій сходинці. Замикає турнірну таблицю серед шістнадцяти команд «Кремінь» – 13 очок.