Надрукувати
Категорія: Спорт
Перегляди: 476

У Сумах, 29 та 30 січня, проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. У змаганнях взяли участь 412 провідних вітчизняних спортсменів з 23 областей та Києва, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

До змагань долучилася, чинна чемпіонка Європи в стрибках у довжину, хмельничанка Марина Бех-Романчук. Першого дня вона подолала 60-метрівку за 7,59 секунди.
На другий день Марина виступила з дебютним потрійним стрибком у дорослому віці. Хмельницька спортсменка одразу продемонструвала гідний результат рівня майстра спорту України міжнародного класу - 14,24 м. П’ять спроб з шести у вихованки Вадима Крушинського перевищували 14-метрову позначку, а найкраща була зафіксована на висоті 14,34 м. Цей результат вказав на перемогу Марини, а також вивів її на третю проміжну позицію світового рейтингу стрибунок у приміщенні зимового сезону 2022 року.
Також на змаганнях добре себе проявив Владислав Мартинюк. Хмельницький легкоатлет переміг у бігу з перешкодами на 2000 м з результатом 5 хвилин 41,29 секунди. Поза цим, Владислав подолав дистанцію 3000 м за 8 хвилин 34,26 секунди. Так в загальному заліку він посів 9 місце.
19-річний кам’янчанин Андрій Атаманюк також брав участь у бігу на дистанцію 3000 м. Хлопець фінішував з результатом 8 хвилин 26,94 секунди. Також, першого дня, молодий легкоатлет посів 4 місце у бігу на 1500 м з власним досягненням 3 хвилини 53,93 секунди.
Олександра Чернуха, 17-річна спортсменка з Кам’янець-Подільського, виборола 5 місце у потрійному стрибку з результатом 12,54 м, а у стрибках у довжину вона посіла 9 місце з результатом 5,61 м.
Ще двоє хмельничан змагалися у спринті:
- Марія Горєлова пробігла 60-метрівку за 7,77 секунди (10 місце) і 200 м за 26,02 секунд (16 місце);
- Ігор Керод здолав 60-метрівку за рекордні для себе 7,07 секунд (12 місце).
За підсумками виступів вказаних спортсменів збірна Хмельницької області завершила чемпіонат на 13-у командному місці.