Надрукувати
Категорія: Спорт
Перегляди: 1131

Центральним матчем  звітного туру аматорського чемпіонату України з футболу в першій групі став поєдинок у Петропавлівській Борщагівці Київської області між місцевою «Чайкою» й волочиським «Агробізнесом».

У першому таймі на полі точилася рівна боротьба. Після перепочинку господарі забили гол з пенальті. Волочисці одразу розпочали масовані атаки, та довго не могли підібрати ключ до воріт суперника. І все  ж на 79-й хвилині Віталій Груша відновлює рівновагу. Нічия – 1:1.
Інші пари зіграли так: «Ковель-Волинь» –  «Нива» Тернопіль – 0:1, ФК «Львів» –  ФК «Малинськ» –  2:0, «Нива» Теребовля – «ОДЕК» Оржів – 1:0, «Рочин» Соснівка – «Чортків-Педуніверситет» –  3:0. Перенесений матч «Нива» Тернопіль – «Оскар» Підгір’я – 1:1.
  Найбільші шанси вийти до фіналу має наш «Агробізнес», який набрав 42 очки. У «Оскара» –  34, «Чайки» –  33 очки. Правда, вони зіграли на матч менше від волочисців.