І медаль, і рекорд
Легкоатлетка Марія Горєлова виграла міжнародний турнір Memorial Francesco FIORENZA в італійському місті Гроссето й встановила при цьому новий особистий рекорд, який лише одним сантиметром поступається нормативу майстра спорту України міжнародного класу.

Переможні стрибки хмельничанок
Одразу дві хмельничанки стали призерками міжнародного турніру стрибунів з жердиною і в довжину «18th Golden Roof Challenge», який відбувся 11 червня на спеціально обладнаному майданчику в австрійському Інсбруку.

Наші – на волейбольній вершині
Через повномасштабне вторгнення росії в нашу державу виконком федерації волейболу України вирішив достроково завершити чоловічі та жіночі змагання сезону 2021/22 і визначив чемпіонів та призерів турнірів за результатами першого етапу без урахування ігор у плей-оф та фіналі.

Тепер — фінал чотирьох
Завершився попередній етап «Золотої Євроліги-2022» — найвищого волейбольного дивізіону континенту.

У Дунаївцях відбувся обласний дитячий фестиваль «Відкритий урок футболу», в якому брали участь учні Маківської територіальної громади та діти внутрішньопереміщених осіб, які проживають на території громади. Фестиваль організовано Українською Асоціацією футболу спільно з Хмельницькою обласною та Дунаєвецькою міською асоціацією футболу у рамках соціального проєкт, на меті якого —  допомогти дітям-переселенцям інтегруватись в життя громади, яка їх приймає.