У перший день літа під гарним сонечком (що нині рідкість) у Хмельницькій ЗОШ №21 відбулося відкриття спортивного майданчика. Хоч для обласного центру це вже звична процедура, оскільки за останні чотири роки в місті облаштовано двадцять п’ять нових майданчиків, та для шкільних спортсменів це подія особлива, бо у відкритті, крім міського голови та  батьків і вчителів, взяла участь Марина Бех-Романчук, віце-чемпіонка світу зі стрибків у довжину, випускниця цієї школи 2012 року. 

На чемпіонати України-2020 з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих та молоді в Суми приїхали 513 учасників з усіх регіонів нашої держави, а також представники з Туреччини і Киргизстану.

Четвертий рік поспіль на Харківщині проходять змагання «Ігри Героїв». Близько 25 ветеранів війни з інвалідністю приїхали з 9 міст України на товариську зустріч з побратимами.

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся Чемпіонат прикордонників з рукопашного бою пам’яті полеглих героїв-прикордонників.

Напрочуд вдало хмельничани виступили на чемпіонаті Європи з кульової стрільби з пневматичної зброї, який днями відбувся у польському Вроцлаві.