Коли поїзд, яким переможець ХХI літніх Олімпійських ігор у канадському Монреалі 1976 року Сергій Нагорний повертався додому, зупинився у Хмельницькому, юнак побачив на пероні оркестр і натовп людей – радісних, усміхнених, з квітами в руках… і зрозумів, що це зустрічають його.
Сергій розгубився. Спочатку подумав, може, проїхати до наступної станції Гречани, там вийти і спокійно дістатися додому… Але ні, так чинити негоже… Це ж неповага до своїх шанувальників. Він швидко опанував себе і, взявши валізу, вийшов із вагона, щоб ступити на перон своєї слави, від якої йому попервах хотілося заховатись.

У столиці Катару відбувся чемпіонат світу з легкої атлетики за участю майже двох тисяч спортсменів із 209 країн. Медальний залік цих престижних змагань у Досі виграла збірна США. На другому місці – Кенія, на третьому – Ямайка. Україна завдяки “сріблу” стрибунки у висоту Ярослави Магучіх із Дніпра, а також другому місцю стрибунки в довжину, хмельничанки Марини Бех-Романчук, зайняла 21-у позицію в загальному медальному заліку, розділивши її з командою Естонії.

Чемпіоном Сухопутних військ з боксу в особистому заліку став хмельничанин старший сержант 19 окремої ракетної бригади Костянтин Вовк, який у фіналі здолав свого суперника з Львівщини.

В Чернівцях у рамках п'ятнадцятих за ліком змагань «Буковинська миля» відбувся чемпіонат України з бігу на милю (1609 м).

Графік проведення фінальної частини Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО.