У Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці в Міжнародний день рідної мови відбулася презентація навчального посібника Сергія Крамара, кандидата юридичних наук, голови Господарського суду Хмельницької області «Україна-Русь vs Московія: настільна книга». Видання підготовлене у форматі спільного науково-освітнього проекту експериментального майданчика Національної академії педагогічних наук України, який діє на базі Хмельницького обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді (ОЕНЦУМ) з 2014 року.

20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. День, який пам’ятатимуть і завжди з болем згадуватимуть багато українців, встановлено згідно з указом Президента України Петра Порошенка від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Наукове видання “Кримськотатарський національний рух у 1917–1920 рр. за архівами комуністичних спецслужб” містить чимало документів, що вважалися втраченими, і є важливим для деконструкції російських міфів про Крим. На цьому наголошували учасники презентації в Укрінформі.

Нещодавно до музею історії міста Хмельницького завітало чимало науковців, дослідників, істориків, краєзнавців і археологів, аби взяти участь у цікавому екскурсі-обговоренні на тему «Як останці на березі озера Амадока стали Плоскировом?».

Ось що розповів фронтовик, учасник боїв за Берлін Михайло Ульянович Касиров, наш земляк, у своїх спогадах.