Страшний Голодомор 1932-33 років… У цих чорних сторінок історії України немає строку давності, бо час змушує частіше згадувати заморених голодом людей, в силу нинішніх жорстоких реалій, коли російські загарбники, прийшовши на нашу землю, влаштовують у деяких містах, містечках і селах справжній геноцид. Страхітливі події минулого не лише повторюються, вони змушують переосмислити багато речей, фактів, які буквально набувають нових і глибинних значень. Адже коли в ХХІ столітті, в сучасному цифровому світі, люди змушені переживати блокади, репресії та голод через навалу дикунської орди, — це шокує не лише кожного з нас, це лякає увесь світ.

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани»

Максим Рильський.

Про історію України, Поділля, Кам'янець-Подільського від найдавніших часів і до сьогодення мовою експонатів, пам'яток архітектури, творів мистецтва, нумізматики на об'єктах музею під час безкоштовних* екскурсій до Дня Конституції. Обирайте екскурсію та приходьте у музей. За бажанням можете прослухати безкоштовні* екскурсії на всіх об`єктах! Реєстрація обов`язкова 0673047573

*вхід та екскурсії безкоштовні тільки у зазначений час

З нагоди 131-ї річниці від дня народження полковника Армії УНР, голови проводу українських націоналістів Євгена Коновальця в Хмельницькому поклали квіти до меморіальної дошки видатному українцю, яка встановлена на будинку № 18 по вул. Героїв Маріуполя.

З нагоди відзначення Дня Героїв музей історії міста Хмельницького представив хмельничанам і гостям міста одноденну виїзну виставку «Українське військо: 1917–1921».