Пригадую важкий повоєнний 1948 рік. Адамівка – стародавнє гончарне село. І селян називали не інакше, як гончарі, хоч всі вони працювали в колгоспі ім. Артема. Після голодного 1947 року весь тягар відбудови ліг на плечі жінок, дітей та стариків. Орали коровами, вручну копали, лопатами, а врожай збирали серпами та косами.

У 1925 році  Кам’янець-Подільському  університетові народної освіти було надано близько  однієї десятини землі для створення ботанічного саду, аби проводити науково-дослідні роботи прикладного характеру, пов’язані з акліматизацією цінних рослин  для народного господарства. Враховуючи важливість своєчасного розв’язання  цих завдань,  у жовтні 1930 року народний комісаріат освіти УРСР виділив Кам’янець-Подільський ботанічний сад в окрему науково-дослідну установу з утриманням її за рахунок держбюджету (до цього вона фінансувалася двома місцевими інститутами).

У Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці в Міжнародний день рідної мови відбулася презентація навчального посібника Сергія Крамара, кандидата юридичних наук, голови Господарського суду Хмельницької області «Україна-Русь vs Московія: настільна книга». Видання підготовлене у форматі спільного науково-освітнього проекту експериментального майданчика Національної академії педагогічних наук України, який діє на базі Хмельницького обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді (ОЕНЦУМ) з 2014 року.

Східно-Карпатська стратегічна наступальна операція (8 вересня — 28 жовтня 1944 року).

20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. День, який пам’ятатимуть і завжди з болем згадуватимуть багато українців, встановлено згідно з указом Президента України Петра Порошенка від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».