Серед аграріїв Хмельниччини Лідія Самойлюк займає особливе місце. Понад 60 років свого життя ця гарна і мудра жінка вірна обраній галузі, рідному селу і господарству. Зберегла і примножила їх славу.

Чимало справжніх великих постатей сьогодні проживає у нашій області, людей, які зуміли досягти в своїй професійній сфері чималих здобутків і вершин. Серед них і відомий лікар-хірург Федір Міщенко — справжній патріот своєї Старосинявщини, який завжди вболіває всім серцем за неї, а особливо за дороге для нього — рідне село Бабине.
Нещодавно Федір Пилипович удостоєний звання Почесного громадянина Старосинявської громади за особистий багаторічний і вагомий внесок у розвиток медицини та активну громадську діяльність. Нагрудний знак та диплом із вітаннями відомий лікар отримав від селищного голови Віталія Здебського, які передав виконуючий обов’язки старости сіл Бабине та Дубова Дмитро Сідорук.

Хоча після закінчення Чернівецького фінансового технікуму з відзнакою Галина мала право вибрати найкраще господарство для свого першого місця роботи, несподівано виявила бажання працювати у, здавалося б, зовсім неперспективному. Навіть батькам про це не сказала, а вони сподівалися, що доня-розумниця працюватиме неподалік їхнього села Печеськи, на Хмельниччині, де не одне успішне й прославлене господарство.

Масові пожежі на Луганщині знищили значну кількість житлових помешкань, тому люди залишилися без будь-яких засобів для існування. Таким чином вогонь перетворив у руїни понад 30 населених пунктів, в яких згоріло від 250 — 300 дворогосподарств. У селі Воронцово згоріло 70 будинків, Сиротіно — 64 та у Метелкіно — більше 30 помешкань.

Історія її життя варта сценарію фільму, де переплітаються стільки людських емоцій. Втім кожен сценарій, як правило, базується на реальних фактах. А історія Світлани Попової ще і ще раз змушує замислитися, наскільки загадкова жіноча душа, яким великим є материнське серце; засвідчує силу жіночого характеру.