«І назавжди стоять поруч Тарас і Василь, Леся і Ліна. І вони так само поруч Ольги Ковпак»… «Ольга Ковпак пише світло, і багато того світла в її мові і в її душі…»
Висловлювання ці лауреата Національної премії імені Т. Шевченка Павла Гірника про Ольгу Петрівну Ковпак (Стоянецьку), нині нашу землячку, людину щирої вдачі, що десятки років своєї трудової біографії присвятила вихованню підростаючого покоління, своєму народові, вірі у його краще майбутнє. Цій темі вона присвятила не один свій вірш, які видаються в окремих збірках.

За значний особистий внесок у наданні всебічної допомоги підрозділам Збройних Сил України, активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного «За сприяння війську» нагороджено керівника ФГ «Верховина», депутата Миролюбненської сільської ради Володимира Петровича ТАРАСЮКА.
Нагрудним знаком «За сприяння війську» нагороджуються працівники Збройних Сил України та інші особи за значний особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній та інших сферах життєдіяльності Збройних Сил України.

Герой України Дмитро Петрович ЧАВАЛАХ родом із села Соколівка на Хмельниччині, з працьовитої сільської родини. Тут, на пагорбі, неподалік річки Ушиця, що несе свої води до великого Дністра, притулилася сільська хатинка, побудована з місцевого каменю-ракушняку ще в довоєнні роки. Килими квітучих полів і лісів, голуба річечка, гірські круті схили, все це в народі називають «маленькою Швейцарією».

1000 військових шоломів за 2022 рік вдосконалили троє хмельничан у власній майстерні. Ідейний розробник і засновник майстерні Андрій розповідає, працюють з 2016 року. За цей період часу вдосконалили 3 тисячі шоломів. За словами Андрія, два вдосконалених ними шоломи замовив головнокомандуючий Збройними силами України Валерій Залужний.