Вдосвіта наша консьєржка тьотя Зіна прибирає під'їзд. Визбирує сміття, гучно та непристойно лається, бо всі люди “свині, а вона гарує за копійки”. Ми вже звикли до бурчання жінки, але цього ранку вона перевершила себе – почала грюкати в двері квартир. Подайте їй, бачте, табуреточку, бо батарею опалення примостили високо на стіні, а непотріб, застромлений у шпарини, окрім неї, нікому вишкрябати. От із якоїсь щілини тьотя Зіна витягла ретельно заклеєний маленький чотирикутний пакуночок. Із цікавості віддерла клейку обгортку й обімліла: на долоню випав целофановий пакетик із травою. На крик консьєржки: «У будинку наркомани!» – повибігали мешканці.

До редакції “Подільських вістей” приходить чимало листів, і за роки це вже незмінна традиція багатьох наших читачів-передплатників. За можливості ми, звичайно ж, намагаємося приділити увагу максимальній кількості ваших звернень із різних питань. Ви ділитеся з нами своїми переживаннями, болями, життєвими трагедіями, про які мовчати вже не сила, шукаєте в нас підтримки, тож за довіру й відданість ми щиро вам вдячні. В своїх листах часто порушуєте важливі теми — з політичного, соціально-економічного, культурного життя, а також питання війни на сході, яка, на превеликий жаль, триває... От і цього разу своїми роздумами на цю тему з нами поділився Іван КІРНОС із села Юрківці Чемеровецького району, а також розповів про роки своєї військової служби.

До 90-річчя від дня народження Дмитра Євгеновича Бабляка, засновника і організатора міжобласного кардіохірургічного центру, доктора медичних наук, професора кафедри шпитальної хірургії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки.

Степана Семенюка та його сім’ю ми вже давно вважаємо нашою редакційною родиною. Не раз – не два наші журналістські відрядження вели в село Кульчини на Красилівщині, до надзвичайно привітних господарів, до їх затишної оселі. Бо тут завжди можна насолодитися приємною розмовою і знайти тему для газетного матеріалу.