Це Михайло Діанов - захисник «Азовсталі», боєць 36-ї бригади морської піхоти. Нещодавно його фото були усюди, і тільки зараз герой показав наслідки перебування у російському полоні....

Так зараз виглядає поранена рука Михайла. Вона не зрослася — не вистачає 4 см кістки. Крайнє виснаження, відбиті нирки, в обох ногах кульові поранення. Знімок зроблено 24 вересня в столичному шпиталі рідною сестрою Михайла Оленою Лаврушко.

Додаємо фото Михайла до полону...

 

 

Окрім того, що з року в рік у В’ячеслава Боднаря стабільно високі врожаї, яких досі не відала місцева земля-годувальниця, найпродуктивніше і найчисленніше поголів’я ВРХ, найвищі надої в області високоякісного молока, забезпечення своєї переробки власною сировиною, найсмачніші і доступні за ціною ковбасні вироби, що підтверджено включенням їх до каталогу «100 найякісніших та найкращих товарів в Україні», І усе це лише невеличка частка інформації про керівника ФГ «Євроінвест», депутата двох скликань Новодунаєвецької селищної ТГ В’ячеслава Боднаря.

Щорічно 8 вересня відзначається Міжнародний день солідарності журналістів, який був заснований у 1958 році в Бухаресті на конгресі міжнародної організації журналістів. За задумом учасників заходу, цього дня медійники всіх країн і видань повинні демонструвати світові згуртованість, особливо в справі захисту своїх прав.

У це важко повірити. Та головні поштові «атрибути», які ні на ринку, ні у бабусь із різним товаром не придбаєш, дефіцит і на самій пошті. Про це повідомив читач «Подільських вістей» Василь Кирилович Шеремета із села Мала Бережанка на Чемеровеччині.

Сьома бригада тактичної авіації ім. П. Франка завжди була гордістю України. З початком війни наші військові пілоти виявили себе справжніми Героями, захищаючи рідну країну. Нещодавно, аби вшанувати мужність та героїзм особового складу, виявлених під час захисту державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України, ведення бойових дій та виконання бойових завдань, Президент України Володимир Зеленський відзначив цю військову частину Почесною відзнакою “За мужність та відвагу”.