У селі Волиця-Польова на Теофіпольщині і досі добрим словом згадують Олександра Приступюка. Ще в дитинстві він, сільський хлопчина, мріяв стати лікарем. Тож після закінчення 8 класів місцевої школи вступив до Київського медичного училища, а потім працював у рідному селі фельдшером.

Як повідомили в Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України, за минулий тиждень на території Хмельницької області зареєстровано 1323 випадки COVID-19, що на 446 випадків більше, ніж за попередній тиждень. Госпіталізовано 163 людини, одужали 824 особи. На жаль, померли 7 осіб.

«Уже 4 роки в мене хронічний холецистит, відчуваю важкість під ребром із правого боку. А ще страждаю гіпертонією і влітку набрякають ноги. Ліки приймаю, але хочу лікуватися травами». Марина, с. Требухівці.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, лікарня, у приміщенні та текст «hossc.org»

КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» - єдиний заклад Хмельницької області, який забезпечує надання високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги.

Як відомо, внаслідок періодичних обстрілів пошкоджень зазнала інфраструктура Запорізької атомної станції, існують ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин, високою є і пожежна небезпека. Через присутність на станції російських військових, їхньої зброї, техніки та вибухівки є серйозні ризики для безпечної роботи ЗАЕС. У зв’язку з цим все більше громадян цікавляться, чи варто запасатися йодом, іншими препаратами на випадок радіаційної небезпеки?
Запитують також, чи можна використовувати препарати для профілактики?