У семи селах Кіровоградської області ввели карантин через сказ тварин. Про це Суспільному розповів начальник Кропивницької районної лікарні ветеринарної медицини Віталій Тєльний.

Відсьогодні якісні медичні послуги стали доступними і для жителів Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади. 14 листопада в с. Шутнівці відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

У  чотирьох школах Дунаєвець призупинено навчання. Про це повідомив заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Олег Самуник. За його словами, учні пішли на вимушені канікули  через зафіксовані серед школярів випадки захворювання на менінгіт.

П’ятдесят років свого життя, як лікар-терапевт, я віддав передовій сільській ланці охорони здоров’я на різних посадах. Сьогодні, споглядаючи зміни, які відбуваються у нашій медицині, стурбований, що ж усіх нас чекає завтра?

Здається, ще не так давно, закінчивши інтернатуру, Лариса Пипа прийшла працювати у Хмельницьку міську дитячу лікарню. Час нестримно  пролетів. Її маленькі пацієнти, яким врятувала життя, давно стали батьками. Та й Лариса Володимирівна за понад три десятиріччя встигла чимало. Сил та енергії вистачало не тільки на лікарську працю, бо у 1991 році була призначена позаштатним обласним дитячим інфекціоністом, обов’язки якого виконує донині, а невпинно удосконалювала ще й свій професійний рівень. Захистила кандидатську, а невдовзі й докторську дисертацію.  Опублікувала майже дві сотні наукових робіт, окремі з них містять і раціоналізаторські пропозиції, і нововведення в системі охорони здоров’я. Отримувала нагороду за нагородою, а в 2017 році стала ще й лауреатом Державної премії в галузі науки та техніки.