Як часто, мріючи про відпочинок, позбавлений суєти, шуму, нервозності, ми спрямовуємо свій погляд за сотні, навіть тисячі кілометрів з надією знайти там саме таке місце. До цього бажання, як правило, доєднується думка про необхідність оздоровитися і тоді чомусь видається, що таке поєднання неможливе.

Про відшкодування лікування ковіду вдома.

Коли виникають серйозні  проблеми зі здоров'ям, то намагаємося потрапити до компетентних, відповідальних та ще чуйних фахівців. Саме такий Євгеній Міщенко, завідуючий  відділенням  судинної хірургії Хмельницької обласної лікарні. За плечима у  Євгенія Миколайовича  багаторічний  досвід лікарської практики —  фельдшера, хірурга та судинного хірурга.

Перша, друга третя... Кляті сходинки. Ну чому п’ятиповерхівки без ліфтів? Боже милостивий, як же дійти до квартири?! Оце називається погуляла п’ять хвилин на свіжому повітрі... Осоружна  болячка всі сила  висмоктала... Страшенно хочеться пити... Зараз би чайку, компотику, водички... 

15 лютого оголошено Міжнародним днем онкохворої дитини.
За повідомленнями Хмельницького обласного центру громадського здоров’я, у 2020 році у Хмельницькій області на диспансерному обліку з приводу злоякісних новоутворень перебували 244 дитини. Уперше онкопатологію минулого року виявили у 34 дітей.