«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про справу своїх предків, той сам не вартий пошани», сказав свого часу український поет, перекладач, публіцист, мовознавець, літературознавець Максим Рильський.
Побачила світ нова краєзнавча книга «Медицина Красилівщини: історія та сучасність». Її автори — журналіст, член Національної спілки журналістів України, багаторічний кореспондент газети «Красилівський вісник» Галина Косюк, яка зібрала чимало архівних матеріалів та була особисто знайома з більшістю лікарів, медичних сестер минулого покоління і сучасних, та директор комунального некомерційного підприємства «Красилівська багатопрофільна лікарня» Денис Дудко.

В травні набуло чинності оновлене Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України, затверджене наказом Міністерства оборони України № 402. У Міністерстві охорони здоров’я України детально роз’яснили запроваджені зміни.

Відповідне повідомлення отримане по системі швидкого оповіщення щодо невідповідних інгредієнтів в коктейлі з оливок, нарізаних оливок і солодкого перцю в оливковій олії, що експортувались з Іспанії (виробник: ENCURTIDOS L'OLIVERA, S.L., Valencia) до України (отримувач: ТОВ «РАДОВА ВЕСТ ТРЕЙД», вул. 22 Січня 26-а, кв. 60, м. Дрогобич, Дрогобицький р-н, Львівська обл., 82100). Ця продукція є небезпечною.

Як повідомила завідуюча дитячого інфекційного відділення Хмельницької інфекційної лікарні Вікторія Леньга, в області за 2023 рік було зареєстровано 1972 випадки хвороби, з яких 486 в місті Хмельницькому, і з них 432 дитини. А за чотири місяці 2024 року в області вже зареєстровано 2213 випадків, з них в місті Хмельницькому 603. Спостерігається ріст захворюваності і надалі.

Неймовірно цікавий день провели хлопці із «Гвардії наступу», які зараз перебувають на лікуванні та реабілітації у шпиталі на Хмельниччині. Вони відвідали стародавню фортецю у Меджибожі, а потім порибалили. Організували захід поліцейські психологи разом з адміністрацією історико-культурного заповідника «Меджибіж».