За підсумками діяльності в галузі медицини два центри первинної медико-санітарної допомоги Хмельницького ввійшли до числа лідерів у державі. Медична реформа, хоч і з деякими труднощами, впроваджується в життя. Які переваги і визнання новостворених закладів — розповідає головний лікар комунального підприємства «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Валентина Гесаль.

Проблема онкозахворювань була і залишається болючою темою, адже тільки в нашій області кількість онкологічних пацієнтів зростає щороку на 1000-1200 осіб. Кожен 40 житель Хмельниччини хворіє на рак. У 2018 році кількість хворих у порівнянні з попереднім роком зросла більш ніж на два відсотки, і це досить значний темп захворюваності.
Вкотре привернути увагу суспільства до величезної проблеми, об’єднати зусилля на боротьбу з нею покликаний Всесвітній день боротьби з захворюванням на рак. Тож наша зустріч з головним лікарем Хмельницького обласного онкологічного диспансеру В’ячеславом МОРОЗОМ торкалася питань лікувального процесу, медикаментозного забезпечення, новацій, що будуть запроваджені в онкодиспансері.

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, не перестає дивувати українців своїми екстравагантними «кониками». Тож днями порадила українцям якнайшвидше відмовитися від чорної ікри і замінити її на червону.

У реанімації Хмельницької інфекційної лікарні помер 35-річний чоловік. Це перша в області смерть від кору.

Уже з квітня цього року рецепти на медичні препарати за програмою «Доступні ліки» видаватимуться лише в електронному вигляді. Але — увага! — сімейний лікар зможе виписати е-рецепт лише тому пацієнту, який уклав з ним декларацію. Тому покваптеся з вибором лікаря і підписанням декларації.