У порятунку важкохворих на коронавірус COVID-19 важливу роль відіграють апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ), кисневі концентратори.  Починаючи з березня, лікарні міста Хмельницького отримали 13 нових апаратів ШВЛ, 119 кисневих концентраторів (26 придбали за останній тиждень) і обладнали 110 стаціонарних точок подачі кисню.

Розділити радість усіх жителів краю з нагоди відкриття двох амбулаторій загальної практики сімейної медицини завітали заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Сергій Ткачук, а також представники районної влади та ОТГ. Медичні заклади збудували в рамках реалізації державної програми «Доступна медицина».

Кількість хворих на COVID-19 продовжує стрімко зростати. Щодоби коронавірус лабораторно підтверджують у середньому в 9-10 тисяч українців. Відповідно, збільшується навантаження на лікарні. Нині, приміром, заповненість стаціонарних відділень, в яких лікують хворих на COVID-19, у нашій області становить 64 відсотки.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на нещодавньому брифінгу повідомив, що Міністерство охорони здоров’я пропонує посилити карантинні заходи в Україні. Тож ці нововведення вже найближчими днями розглянуть на засіданні уряду.

На нещодавньому брифінгу, який провів перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш, прозвучали найважливіші питання щодо загальної ситуації із захворюваності на коронавірусну інфекцію.