У  чотирьох школах Дунаєвець призупинено навчання. Про це повідомив заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Олег Самуник. За його словами, учні пішли на вимушені канікули  через зафіксовані серед школярів випадки захворювання на менінгіт.

Здається, ще не так давно, закінчивши інтернатуру, Лариса Пипа прийшла працювати у Хмельницьку міську дитячу лікарню. Час нестримно  пролетів. Її маленькі пацієнти, яким врятувала життя, давно стали батьками. Та й Лариса Володимирівна за понад три десятиріччя встигла чимало. Сил та енергії вистачало не тільки на лікарську працю, бо у 1991 році була призначена позаштатним обласним дитячим інфекціоністом, обов’язки якого виконує донині, а невпинно удосконалювала ще й свій професійний рівень. Захистила кандидатську, а невдовзі й докторську дисертацію.  Опублікувала майже дві сотні наукових робіт, окремі з них містять і раціоналізаторські пропозиції, і нововведення в системі охорони здоров’я. Отримувала нагороду за нагородою, а в 2017 році стала ще й лауреатом Державної премії в галузі науки та техніки.

У Міністерствах освіти та охорони здоров’я України попереджають, що дітям, які не мають необхідних щеплень, не дозволять відвідувати заняття в школах. Саме про це йшла мова на спільній прес-конференції за участю міністра освіти Лілії Гриневич та в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. До 1 вересня батьки повинні зібрати всі необхідні довідки про щеплення. Так, діти вже до шести років повинні бути вакциновані проти туберкульозу, гепатиту В, кору, паротиту, кашлюку, поліомієліту тощо. У шестирічному віці дітям здійснюють ревакцинацію проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту.

Щорічно у вересні міжнародна спільнота відзначає День благодійності і подяки та вшановує людей з благородним серцем, уважним до чужих проблем, чуйним і щедрим.

Центр громадського здоров’я України запрошує медичних працівників пройти онлайн-курс для поглиблення своїх знань про ВІЛ-інфекцію та принципи роботи з ВІЛ-позитивними пацієнтами.