Аптекарі України готуються до продажу лікарських засобів у Інтернет-мережі.

Нещодавно Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2 отримав два нові транспортні засоби, які придбано за кошти Національної служби здоров’я України.

Перший переляк від поширення коронавірусу тримався недовго. Чомусь так складається, що його витісняє думка про те, що може статися з будь-ким, але не з тобою. Тим паче, коли на  твоїх очах народ сновигає, розважається, як начебто ніякої небезпеки немає. 

Кожен другий пацієнт в Україні відмовляється від лікування або відкладає його через брак коштів, 94% пацієнтів головною проблемою вважають високу вартість препаратів. При цьому майже п’ятдесят відсотків людей поскаржилися на підробки та неякісні ліки, а частка тих, хто вдається до самолікування, сягає майже 70%.

– Людина, яка захворіла грипом, вже не може захворіти коронавірусом! – такий висновок озвучила експерт з питань імунології та вірусології Світлана Доан. – У більшості випадків в одну клітину два віруси не потрапляють, оскільки в інфікованому організмі виробляється захисний білок – інтерферон, котрий інші віруси вже не пускає.