1) Оператор лінії у виробництві харчової продукції (виробництво цукру) запрошується на роботу, з/п 8000 грн. Контакти: Волочиська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості: Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Степана Бандери, 2а, тел. (03845) 3-55-47.

ОВЕН (21.03-20.04).
  Якщо ви виявите спокій та цілеспрямованість, то обов’язково досягнете бажаного успіху. Вам треба бути уважнішими за роботи з діловими паперами, документами чи матеріальними цінностями. Завоюйте довіру начальства і перед вами відкриються нові можливості. Не забувайте про домашні справи, що накопичилися, і проблеми. Можливі розбіжності з дітьми, але їх легко залагодити, висунувши своєчасне конструктивне пропозиція. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – середа.  

Організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, з/п 7800 грн. Звертайтеся: м. Кам’янець-Подільський, вул. Степана Бандери, 89, тел. (03849) 9-12-40.

Знайти роботу в період воєнного стану можна, звернувшись до будь-якого центру зайнятості чи філії Хмельницького обласного центру зайнятості (ОЦЗ). Вакансії від роботодавців області оновлюються щодня.

Допомога на проживання ВПО
 Уряд уточнив, що допомога на проживання ВПО надається внутрішньо переміщеним особам, зокрема облікованим до 24 лютого 2022 року, за умови, якщо такі особи: