Крок 1. Зверніться до Експертної служби МВС на дослідження транспортного засобу. Це можна зробити або самому, або з покупцем. Висновок про авто, який надає Експертна служба МВС, є чинним 10 днів.

Категорично не можна:
1. Викладати його фото у військовій формі.
2. Писати останнє відоме місце перебування.
3. Тегати його сторінку в соцмережах, якщо на ній є фото в формі або інші ознаки приналежності до сил спротиву.

Якщо ви загубили чи втратили свідоцтво, наприклад, про шлюб — замовте його повторну видачу на порталі Дія. Українці отримали дублікати документів за допомогою Дії вже понад 7 700 разів.

 про перелік вакансій в Хмельницькій області: 

1) Механік запрошується на роботу, з/п  8000 грн. Контакти: Ярмолинецька районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості: Хмельницька область, м. Ярмолинці, пл. 600-річчя Ярмолинець, 1,  тел. (03853) 2-34-14.

ОВЕН (21.03-20.04).
Хорошi часи не можуть тривати вiчно. I зараз належить пройти перевiрку на мiцнiсть, здатнiсть тримати удар i зробити все можливе для збереження стабiльностi. Не кращий час для прояву активностi. У понедiлок немає обмежень, покваптеся зробити те, що у вас на порядку денному. Несподiванi повороти подiй сприятливi. З четверга i до кiнця тижня займайтеся нагальними справами. Все, що вiдбудеться, зажадає вiд вас уваги, турботи i великих витрат сил. У складних обставинах є можливiсть знайти нових друзiв.
Сприятливi днi: 28; несприятливi: 25.