Іграшки допомагають дитині всебічно розвиватись і пізнавати світ, проте іграшка може стати і ворогом. Як вибрати правильну іграшку? Перший заступник начальника головного управління Держпродспоживслужби Олександр Содов'юк каже, що насамперед вона має бути з безпечного матеріалу, з безпечним покриттям. Маленька дитина обов'язково оближе іграшку, тому фарба не повинна стиратися. Зверніть увагу на відсутність неприємного різкого запаху. А також – на міцність. Діти можуть відламати якісь частини, поранитися. Тому перевіряйте надійність усіх кріплень і з'єднань.

Мати добрих сусідів — то велике благо, адже часто вони можуть замінити найближчих родичів, друзів і приятелів. Та випадає така удача не всім. Про це і пише в листі наша постійна читачка, жителька Старосинявського району. Розповідаючи про складні стосунки з сусідами, пані Олена просить поради. Зважаючи на те, що подібні ситуації можуть переживати й інші сільські жителі, поділимося ними через газету.

«Доброго дня, шановна редакціє. Ми з чоловіком розлучені вже багато років. Доньку з трирічного віку виховую сама. До її вісімнадцятиріччя тато сплачував аліменти. Зараз запевняє, що дитина повнолітня, отже, його фінансова місія позаду. Проте донька навчається заочно на першому курсі університету, здобуває спеціальність психолога. Знаю, що аліменти сплачують і на дітей, які навчаються у вищих навчальних закладах. Тож прошу вашого роз’яснення. Як змусити батька сплачувати аліменти на дитину, яка навчається? Чи потрібно знову звертатися до суду? Якщо так, то чи потрібно сплачувати судовий збір? Дякую. Олена Левчук».

“Доброго дня, шановні читачі “Нашої садиби”! Вже не один рік вирощуємо в нашому господарстві курей-бройлерів, зазвичай за теплий сезон здійснюємо два етапи забою. Ми, звісно ж, стикалися із різними захворюваннями птиці, проте дійшли висновку — профілактика (вакцинація) — найкращий спосіб вберегти курчат від падежу. Тому поділимося досвідом, аби господарям не доводилося проходити наш шлях.
З повагою сім'я СОЛОМЕННИХ, Хмельницький район”.

«Доброго дня, шановна редакціє.. Хочу вашої консультації. Річ у тім, що колишня дружина, з якою розлучився два роки тому, не дозволяє бачитися з восьмирічним сином. Я щомісяця сплачую на нього аліменти. Та, попри це, колишня запевняє, що виховання сина — не моя справа і категорично проти наших з ним зустрічей. Порадьте, як зобов’язати її дозволити побачення з дитиною, хоча б на її умовах?
Р. Олегів».