Відколи світ перетворився на глобальне село — грудень для нас пахне не лише мандаринками, але й пряним (або, як ми звикли, імбирним) печивом. Ці, без перебільшення — казкові, однак зовсім не складні у приготуванні ласощі впевнено посіли місце у списку традиційної для нас різдвяної випічки і не планують поступатися позиціями. І це чудово, адже, на відміну від складних у виконанні рецептів із дріжджовим тістом, цей можна сміливо довірити новачкам та дітям — і бути впевненими, що все вдасться!

«Мені 58 років, ще не старість, але почав безпричинно втомлюватися. Чим можна підвищити тонус і бадьорість?». Валентин, с. Воронківці.
Очистіть і подрібніть 400 г часнику. Покладіть у скляну банку і змішайте з соком із 20 лимонів. Пити по чайній ложці, змішавши з пів склянкою перевареної води. Через 1-2 тижні поліпшиться загальний стан організму, зросте працездатність.

Розповідь про події листопада, які день за днем натякали чи кричали про розкол між Зеленським і Залужним. Це важливе відео про те, як НЕ має бути. І як, на жаль є. Це відео про дискредитацію армії та дискредитацію критики армії. Його варто подивитися всім, щоб зрозуміти, як ми, бодай своїми діями, не маємо підливати масла у вогонь.

Починаючи з 1 лютого 2024 року, змінюється оператор, уповноважений на впровадження електронного квитка в місті Хмельницькому.
Новий оператор – товариство з обмеженою відповідальністю «СІТІ КАРД СИСТЕМ», забезпечить роботу всіх існуючих видів електронних квитків в новій системі.

Бажання допомогти птахам пережити голод та мороз – похвальна ініціатива. Проте нерідко птахи отримують від людей їжу, яка призводить до загибелі. Адже абсолютно не відповідає природному раціону. Дізнайтеся, які ласощі будуть птахами корисні, а які продукти категорично заборонені.