При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери.  Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати "екстрену валізку" з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони.

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон 2695 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі порушення у сфері безпеки дорожнього руху».

Супи з нашої добірки можна приготувати всього за 30 хвилин. Перш ніж перейти до рецептів, ось вам кілька цікавих фактів про суп: найдавніший рецепт записаний ще у четвертому столітті в кулінарній книзі Епікура; до знаменитого французького цибулевуго супу Людовіка XV входять, крім цибулі, шампанське та вершкове масло, — все, що знайшов голодний король на кухні.

«Доброго дня, шановна редакціє. Сталася у мене прикра ситуація. Відправила посилку з подарунком своїм рідним в інше місто, але вони її не отримали. Кажуть, випадки, коли втрачають поштові відправлення, непоодинокі. Розтлумачте, будь ласка, як громадянину довести цей факт та отримати належну компенсацію? І. Купчак».

Обов'язково купуйте тільки здорових курчат з рухливим, підібраним, м'яким животом і загоєною пуповиною, блискучим, рівним, добре пігментованим пухом, який щільно прилягає до тіла. Жива маса добових курчат-бройлерів повинна становити 38-40 г. Бройлерів мають вирощувати ізольовано від інших видів та вікових груп птиці, яка може бути носієм збудників багатьох захворювань.