«Доброго дня, дорога редакціє. Підкажіть, як приватизувати земельну ділянку під своїм будинком, право власності на який виникло на підставі договору дарування? При цьому земельна ділянка перебуває у фактичному користуванні, права на неї не оформлені. Євгенія КРИЦЬКА».

«Доброго дня, шановна редакціє. Казали нам на батьківських зборах, що за прогули дітьми уроків тепер штрафуватимуть батьків. Чи правда це? Якщо так, то в яких випадках доведеться платити? Антоніна ЩЕГЕЛЬСЬКА».

«Доброго дня, шановні працівники найулюбленішого мого часопису. Прошу у вас юридичного роз’яснення. Два роки тому я прописав у себе племінника: для влаштування на роботу йому потрібна була місцева прописка. Ось уже третій рік, як він в телефонному режимі обіцяє мені, що завтра-післязавтра приїде й випишеться. Але далі обіцянок справа не зайшла. А я не можу через цю причину отримати субсидію. То як бути в такій ситуації. Чи є якийсь юридичний механізм? Заздалегідь вдячний за відповідь. Микола Гаврилюк, м. Хмельницький».

Через пандемію коронавірусу багато громадян опинилися на порозі фінансової кризи. Багатьом стало значно складніше або й не під силу виплачувати раніше взяті чи то на побутову техніку, чи на що інше кредити. Що ж робити в такому випадку?

Доброго дня, шановна редакціє «Подільські вісті»! Пише вам житель Хмельницького Борис Семенович Гуменюк. Я передплачую газету з 1971 року і щоразу знаходжу у кожному випуску, крім загальнополітичних, господарських, культурологічних, освітніх статей, чимало корисних порад, котрі газета дає подолянам. Так сталося, що тепер і мені потрібна порада у питаннях, що виникли.
У 1991 році моя сім’я отримала квартиру, яка зараз належить на правах сумісної власності мені, моїй дружині та двом нашим донькам у рівних частках. Згодом, на цю житлову площу прописали ще й мого онука. Онук виріс, одружився і з дружиною оселилися в орендованому житлі. Коли у них в 2015 і 2017 роках народились діти, онук без мого відома і решти співвласників житла, прописав правнуків у нашій квартирі.
Таким чином мене непокоїть питання: чи матимуть правнуки право на частку нашої приватизованої квартири в майбутньому?