Хоча до літніх канікул у ВНЗ ще більше двох місяців, деякі студенти вже задумуються над тим, як продуктивно провести цей час. Програми Work and Travel – чудова опція для тих студентів, які мають намір і подорожувати, і набути досвіду роботи за кордоном. Але іноді виявляється, що привабливі пропозиції з хорошими вакансіями у мальовничих містах та з гідним заробітком – чергова афера компанії-посередника.  Експерти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна підготували своєрідний чек-лист – список обов’язкових та бажаних пунктів, які потрібно перевірити перед підписанням договору та які допоможуть студентам не втратити гроші.

Нещодавно зустріла одну знайому, яка розповіла мені про досить невеселу пригоду, що трапилася з нею. 

Нагадуємо, що 27 вересня 2017 року сесією Хмельницької обласної ради було прийнято рішення № 18-15/2017

http://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/02/Rishennya-7.doc

«Шановна редакціє! Звертається до вас 78-річний пенсіонер Василь Гуменюк із села Великі Юначки Красилівського району. Я пропрацював в одному колгоспі механізатором 40 років. За роботу був нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора, Леніна, Жовтневої революції, медаллю «За трудову доблесть».
 Кажуть, хто має особливі заслуги, має право на пільги з оплати за житлово-комунальні послуги. Прошу дати відповідь».

Ви бризкаєте слиною і нервуєте, думаєте про політику замість того, щоб працювати, а список друзів у Facebook скоротився принаймні на третину і  все тому, що ваш кандидат у президенти не пройшов у другий тур...  Післявиборчі нервові розлади багатьом здаються чистою лірикою, хоча за умов демократії - це реальність.