Що таке охоронні зони об’єктів енергетики? Яких правил потрібно дотримуватися в їхніх межах? Хто несе відповідальність за належний стан охоронних зон? Як енергетики Хмельниччини співпрацюють з органами влади та місцевого самоврядування, а також із громадами щодо очистки трас повітряних ліній електропередачі? 

ОВЕН (21.03 - 20.04).
У понедiлок в неформальнiй обстановцi можна буде вирiшити вельми значнi проблеми. Перед вами можуть вiдкритися новi можливостi.

Как легко освоить медитацию: советы для начинающих

Вже досить давно люди почали цікавитися різноманітними духовними практиками, одна із них – медитація. Хтось каже, що це маячня, а хтось знаходить її для себе панацеєю. Пропоную вам розглянути деякі факти, що виплили у ході численних досліджень.

Человек ест мухомор. выборочный фокус. природа. | Премиум Фото

А ви знали, що дітям до 12 років, людям похилого віку та вагітним жінкам не можна вживати грибів?

П’ять років тому на День знань в Україні запрацювали бюро правової допомоги. За цей час до офісів справедливості у Хмельницькій області звернулося понад 70 тисяч подолян, у майже 6 тисячах випадків для захисту інтересів клієнтів бюро в судах їм безоплатно призначали адвоката чи працівника бюро. Понад 5 тисяч правопросвітницьких заходів на різну актуальну тематику організували юристи бюро. Доволі часто роз’яснюють, як діяти в цих та інших ситуаціях юристи цієї системи на прохання наших читачів на сторінках «Подільських вістей».