Цей магічно-гіпнотичний чух-чух — мова залізниці, яка з дитинства є передвісником пригод і особливою колисковою. Тому для всіх, хто сумує за подорожами, кому вдома погано спиться та важко сконцентруватись на роботі, «Укрзалізниця» запускає особливий ASMR потяг. Тепер ви можете у будь-який момент застрибнути на віртуальний рейс, насолодитись звуками залізниці, помріяти, дивлячись у вікно чи розслабитись перед сном. 

І страшна статистика — цьому підтвердження. Адже від початку травня в Україні у водоймах потонула 21 людина. Вдумайтесь — лише за травень! А загалом, якщо пригадати минулі роки, то, до прикладу, за шість місяців 2018 року втопилося 704 особи, з них — 70 дітей. Однак 561 людину вдалося врятувати. За аналогічний період 2019 року втопилося 600 українців. І лише за червень минулого року потонуло 42 дитини, 10 вдалося врятувати.

«Доброго дня, шановна редакціє. Гадаю, багатьох водіїв, як і мене, цікавить можливість оформлення дорожньо-транспортної пригоди (не приведи, звісно, Боже, та ніхто не застрахований) без втручання поліції. Для цього, знаємо всі, в Україні запроваджено спрощений механізм, який передбачає складення так званого європротоколу. Тож поясніть, будь ласка, як і в яких випадках його можна оформити, що для цього потрібно, його переваги й недоліки. Заздалегідь вдячний.
Олег ВОВК». 

Юристка громадської організації “Юридична сотня” Вікторія Фацієвич консультує, які пільги мають учасники АТО/ООС щодо сплати податків та зборів.

Овочі сімейства хрестоцвітих
Ви вже чули, наприклад, про корисні властивості броколі і про її здатність попереджати онкологічні захворювання.