За Східним календарем цьогоріч житимемо під покровительством Білого Металевого Щура, який даруватиме людям можливість побудувати кар'єру, підвищити рівень свого життя і досягти більшого визнання. Однак Щур меркантильний і хитрий, тому доведеться досить багато трудитися, а швидкого результату чекати не варто.
Загалом Щур оголює все секретне і дуже не любить тих, хто поводиться непорядно. Він віддячить усім порядним і трудолюбивим, які доклали зусилля для досягнення своєї мети.
2020 рік буде непростим для особистих стосунків, адже в Металевого Щура доволі важкий характер. Це позначиться на людях, зробивши їх менш емоційними і чутливими, ускладнить пошук нових друзів і коханих.

Для захисту від «важких» людей корисно долати найрізноманітніші негативні відчуття, які виникають у спілкуванні з ними, адже будь-яка важка людина несе у собі сильний негативний заряд, котрий легко передається нам. Якщо ви відчули, що маєте справу з «важкою» людиною, ви повинні негайно взяти свої емоції під контроль і внутрішньо мобілізуватися. Потім поміркуйте: потрібен вам цей контакт і головний біль чи ні? Якщо потрібен, але не настільки, щоб мати через нього великі клопоти, то, може, є сенс вчасно ухилитися від спілкування? Проте, якщо потрібен — тоді, зберігаючи рівновагу, спробуйте підібрати ключ до кожного з типів. Увійдіть у відпо­відний стратегічний стан.

Посттравматичний стресовий розлад у військових. Як адаптувати до умов мирного життя та які існують “правила” спілкування з ветеранами. У “Напівранку” — військовий психолог, представник Руху ветеранів України Андрій КОЗІНЧУК.