У засобах масової інформації, телевізійних передачах, газетах ми часто бачимо, як чергове дерево або велика гілка впала на машину. В міських умовах нерідкі випадки падіння дерев на припарковані під ними автомобілі.

Про типові помилки в кадастровому номері, причини виникнення та способи їх усунення розповість читачам заступник редактора з організаційно-правових питань адвокат Володимир РОМАНІШИН.

І не варто хвилюватися, адже головне – добре знати свої права. У цьому, досить актуальному питанні, читачам  допоможе розібратися заступник редактора з організаційно-правових питань Володимир РОМАНІШИН.

В Україні запроваджено нову модель звернення громадян за призначенням пенсії через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду.

Чи не кожен мешканець багатоквартирного будинку ризикує стати жертвою затоплення квартири. У цій ситуації не слід покладатися на добропорядність винуватців ситуації, які одразу ж попросять вибачення і компенсують збитки. Натомість радимо вчасно та належним чином зафіксувати завдану шкоду, а відтак діяти за алгоритмом, який пропонують юристи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.