Знаєте, чим простіший рецепт, тим смачніша страва. Так весь час каже мій чоловік Олександр і намагається усе готувати з основних продуктів, не змішуючи в одній страві безліч компонентів. Ось і тепер пропоную його рецепт дуже простої, але не менш смачної страви —

— Птахам, які залишилися у нас зимувати, не страшний холод. Їхнє пір’я на зиму ущільнюється, тримає високу температуру тіла. Але коли випаде сніг і льодова кірка вкриє дерева, їм ніде буде знайти поживу, — каже львівський орнітолог Андрій Бокотей, 45 років. — Харчуються здебільшого личинками з-під кори дерев та опалого листя. Великі птахи без їжі можуть протриматися два-три тижні, а от малим важко. Синиці від голоду гинуть через кілька годин. Мусять їсти часто, бо в них дуже швидкий обмін речовин.

Пригадую, що коли мій тато збирав лікарські трави, то до кожної рослинки звертався з проханням про полегшення, вимовляючи назву цієї травинки.

Так розповідає молода господиня Людмила Скачкова, яка проживає у приватному будинку в Хмельницькому разом із синочками – восьмирічним Артемком і тринадцятирічним Романом. Жінка зауважує, що без їхньої допомоги важко було б упоратися, а головне – діти доглядають за тваринками, даруючи їм свою безмежну любов.

Сергій Товкало з Віньковець ще у 2012 отримав виробничу травму. Оскільки та вперто не піддавалася лікуванню, рік тому чоловікові  присвоїли  групу інвалідності. Втім, коли звернувся  до управління Пенсійного фонду, у виплаті відмовили… І справа за звичним почасти для нашого суспільства буденним – помилкою у трудовій книжці: багато літ тому в ній  просто забули поставити печатку.