Сергій Товкало з Віньковець ще у 2012 отримав виробничу травму. Оскільки та вперто не піддавалася лікуванню, рік тому чоловікові  присвоїли  групу інвалідності. Втім, коли звернувся  до управління Пенсійного фонду, у виплаті відмовили… І справа за звичним почасти для нашого суспільства буденним – помилкою у трудовій книжці: багато літ тому в ній  просто забули поставити печатку. 

Нагадаємо, що в Україні з квітня 2017 року почала діяти програма “Доступні ліки”. За цей час пацієнти отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, а це понад 23 мільйони рецептів на суму більше 1 мільярда гривень.
Хмельниччина цього року на виконання програми “Доступні ліки” отримала субвенцію з державного бюджету у сумі понад 33 мільйони гривень.

Ще з дитинства Вікторія Тетяйкіна пам’ятає, як на малій батьківщині, в селі Балин Дунаєвецького району, батьки постійно розводили кіз.

Останнім часом до психолога Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді почастішали звернення батьків школярів. Причиною звернень є адаптація дітей до навчання в школі після літніх канікул. Звертаються в основному ті батьки, діти яких мали труднощі у адаптації до школи в попередні роки.

Учасники АТО мають право на безоплатну правову допомогу.

Мало хто з нас обізнаний із законами настільки, що може почуватися абсолютно захищеним у будь-якій ситуації. Саме невміння громадян зорієнтуватися у чинному законодавстві є причиною порушень їхніх основних прав і свобод у повсякденному житті, серйозною перепоною реалізації конституційно закріплених норм. Але ж не може, зрештою, кожен з нас бути юристом. Куди нам звертатися за правовою допомогою? Зокрема, учасникам бойових дій, права яких дуже часто, до речі, й порушуються. Виявляється, таку допомогу нескладно отримати, та ще й безкоштовно. Саме про надання такої правової допомоги й розповідає начальник управління реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Людмила ДЖУБАБА: