«В лікарні мені сказали, що у мене густа жовч. Які лікарські рослини мені допоможуть?»
Ніна, село Зелена, Красилівський район.
Вам допоможе цмин пісковий. Для цього в склянці окропу настояти 10 хв столову ложку суцвіть цмину. Процідити і пити по ¼ склянки 4 рази на день за півгодини до їди.

Чи знаєте ви, що матрац потрібно пилососити раз на два тижні? А штори та подушки прати раз на три місяці? Деякі предмети, як от зубну щітку, взагалі треба викидати через 3-6 місяців, натомість купуючи нові. Неприємні бактерії, які називаються стрептококами, можуть жити в щетині або на губці, а також викликати такі захворювання, як запалення горла, скарлатину та імпетиго. Перегляньте цю зручну інфографіку, яку підготували експерти компанії Mattress Online для The Daily Mail.

У засобах масової інформації, телевізійних передачах, газетах ми часто бачимо, як чергове дерево або велика гілка впала на машину. В міських умовах нерідкі випадки падіння дерев на припарковані під ними автомобілі.

Звичайно, найсправжніше масло ви отримаєте, самостійно збивши сметану у трилітровій банці, приміром. Але ви навряд чи будете це робити, бо набагато простіше піти до магазину й придбати пачку свіжого масла. Лише треба пильнувати, щоб масло не виявилося підробкою, і ви не обдурили самі себе. Є чимало способів перевірити, чи натуральне масло ви купуєте. Адже навіть напис на упаковці про те, що до складу масла входять лише вершки й незбиране молоко,  може  бути недостовірним. І в цьому я переконалася особисто, придбавши нещодавно пачку солодковершкового масла (до речі, одного з наших місцевих виробників). І навіть, як кажуть, до ворожки не треба було ходити: спробувавши шматочок хліба з маслом,  зрозуміла, що той напис на обгортці — чистісінька брехня. Бо так зване масло відразу прилипло мені до піднебіння. Також прилипло до ножа. А смак навіть близько не був вершковим. 

Про типові помилки в кадастровому номері, причини виникнення та способи їх усунення розповість читачам заступник редактора з організаційно-правових питань адвокат Володимир РОМАНІШИН.