Одразу повернувшись до роботи після новорічних канікул, Верховна Рада поставила за мету остаточно закрити питання ринку землі. Тому голосування за земельний закон у другому читанні – одна із найбільш суперечливих і скандальних тем.

— Знаєте, в магазині вживаного одягу почуваю себе королевою. А що: все доступно, все по кишені, — розповідає моя давня знайома, Ірина Михайлівна. Цілковито інтелігентна людина, нині уже пенсіонерка (все життя пропрацювала педагогом). Пенсія, звісно ж, копійчана, тому про новий одяг лишень мріяти залишається.

Ще із сімдесятих років минулого століття служать людям очисні споруди, що у Скаржинцях Ярмолинецького району. Цей комплекс обслуговує в першу чергу комунальне некомерційне підприємство «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» Хмельницької обласної ради, а донедавна – обласна психіатрична лікарня №1, і декілька житлових будинків, що мають централізоване водопостачання та водовідведення. Зрозуміло, що матеріально і, так би мовити – морально, цей об’єкт застарів і потребував реконструкції, тендер на проведення цих робіт виграло ТОВ «Будівельна Компанія «Поділля-Трансбуд», що у Кам’янці-Подільському.

Нещодавно Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача. Його створили спільно із ДНВП «Гєоінформ України», НАК ««Надра України», ДГП«Укргеофізика» та УкрДГРІ. Наразі до Атласу увійшли 85 об’єктів, їх розподілено по шістьох кошиках — за видами корисних копалин.

Законом України від 14.11.2019 року (№ 294) «Про Державний бюджет України на 2020 рік» встановлено у 2020 році мінімальну заробітну плату на рівні  4723 гривень.