28 листопада на Хмельницькій атомній електростанції перебували  представники Альянсу Чеських виробників обладнання для АЕС. У рамках робочого візиту чеські фахівці побували на будівельному майданчику та обговорили питання перспектив добудови енергоблоку №3 із спеціалістами Енергоатома, Хмельницької АЕС, Київського науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту «Енергопроект» (КІЕП).

Поточний рік став найгіршим для вітчизняних виробників молока та молочної продукції. Рекордне скорочення поголів’я корів, падіння експорту молокопродуктів, стрімке зростання цін на «молочку» в магазинах і агресивна експансія імпорту – основні тенденції 2019 року.

Кажуть, хто забуває добро, той втрачає людську сутність, і душа того черствіє. Натомість, приклад великої вдячності людям, котрі йдуть назустріч і простягають руку допомоги, одностайно виявили жителі сіл Бокиївка та Медведівка у Волочиському районі.

З першого жовтня 2019 року розпочалася монетизація пільг — відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 373 від 17 квітня 2019 року “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг”. Про те, як триває цей процес, ведемо розмову з начальником відділу пільг управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради Тетяною ФЕДОСЄЄВОЮ.

Мені довго не давало спокою оголошення, прочитане якось у нашій газеті. Його текст – у заголовку. Тижнів два чи й більше воно постійно крутилося в моїй голові. І я таки не втрималася, подзвонила за номером. Мені сказали, що корову вже продали. Дуже сподіваються, що в хороші руки. І господині тієї корови вдома вже теж немає – поїхала на заробітки до Польщі. «Залишилася вдома я, її свекруха, – додала співрозмовниця і заплакала. – Син теж поїхав на роботу, тільки в Чехію. Онуки вчаться в університетах у Києві. А мене, стару, тут залишили...»