2 квітня о 19:00 ви маєте змогу відвідати безкоштовний онлайн-вебінар, організований Clever Digitall та за підтримки Хмельницької міської ради в рамках проекту «Купуй Хмельницьке». 

Для споживачів газу «Хмельницькгаз» розробив миттєву експрес-реєстрацію в онлайн сервісі 104.ua. Аби клієнти під час карантину залишалися вдома та мали можливість контролювати свій рахунок за газ, а також вносити щомісяця показання лічильника, сплачувати за газ, планувати його використання надалі.

За роки незалежності в Україні змінився 21 уряд. На відміну від усіх високорозвинутих країн, де практично десятиліттями створена система управління, єдина суспільна політика, збалансовані гілки влади, всі знають, хто за що відповідає, Україна, отримавши самостійність, безумовно, цього не могла мати. На жаль, за 28 років мало що змінилося в питаннях економічної політики та пріоритеті власного виробництва.

Не чутно дитячого щебету, не лунає гучно коляда, нема весіль, нема родин, не вирує на повну, як, здається, ще вчора, життя, не людно на вулицях, ба, й хат жилих на тих вулицях – катма, не кипить робота на підприємствах, бо… їх нема. Ні підприємств, ні бодай великих фермерських господарств, що могли б забезпечити роботою молодь, давши тим самим їй змогу не покидати рідних домівок, тут народжувати і виховувати діток.

Більше 600 мільярдів гривень наша держава витрачає на закупівлю імпортного обладнання. Небагата Україна, фактично, оплачує працю закордонних робітників. У той же час, маємо можливості пропонувати вітчизняне. Таке виготовляє Хмельницький завод «Укрелектроапарат». Він є лідером серед підприємств трансформаторобудування України.