(з відкритого листа Прем’єр-міністру України О. В. Гончаруку, керівнику Офісу Президента України А. Й. Богдану, народним депутатам України, голові Хмельницької облдержадміністрації, голові Хмельницької обласної ради, міським головам, Президенту УСПП, голові Ради ФРУ)

Представники Федерації стронгмену України на чолі з найсильнішим спортсменом України Василем Вірастюком підняли 3,2 тонни подільського цементу в мішках на платформі.

Найголовніші зміни це виведення з обігу дрібних грошей, монетизація субсидій, зміна номерів рахунків для сплати податків і плати за виготовлення біометричних паспортів. Також почнуть діяти зміни в правилах дорожнього руху.

Окресливши старт ринку землі на наступний рік, влада заговорила про механізми захисту дрібних і середніх фермерських господарств. Йдеться про 34 тисячі фермерських господарств і 100 тисяч працівників сільської місцевості, які там працюють.

26 червня 2019 року Кабінет міністрів видав постанову про зниження ціни на опалення. Було прийнято, що граничний тариф для Києва і обласних міст не може перевищувати 1400 грн/Гкал з приладами обліку. Як змінилася вартість опалення в регіонах, дивіться в таблиці нижче.