Іван Дунець — хмельничанин. Як більшість, закінчив школу, технікум, інститут. А вже займаючи посаду генерального директора, мав можливість навчатися в Академії народного господарства, за кордоном: в Німеччині, США. На хмельницькому машинобудівному заводі ТДВ «Завод АДВІС» (колишній «Трактородеталь») почав працювати у 1967 році електрослюсарем, потім майстром, начальником відділу, заступником генерального директора, головним інженером, а з 1983 року — генеральним директором. Він удостоєний багатьох нагород, у тому числі трьох орденів «За заслуги» ІІІ, ІІ, І ступеня. Неодноразово обирався депутатом міської ради.

На вітчизняний ринок молочних продуктів тисне постійно зростаючий імпорт. У 2020 році він сягнув критичного рівня. В Україну було імпортовано 90 тисяч тонн молочних продуктів на 300 мільйонів доларів. Від’ємне сальдо становило 77,6 мільйона доларів за підсумками року. У даному напрямі Україна де-факто втратила статус нетто-експортера.

У Єдиній державній електронній системі будівництва з’явилася опція автоматичного сповіщення по e-mail, якщо дані сертифікатів атестованих осіб використано при поданні в органи ДАБК.

На тлі страшної пандемії на задній план відходять надзвичайно важливі питання, теми, з якими, без перебільшення, пов’язане майбутнє українців. До таких, безперечно, належить і продаж землі. За рішенням нардепів,  з 1 липня 2021 року має вступити в дію Закон «Про продаж земель сільськогосподарського призначення». Що ж чекає на українців – благо чи чергова катастрофа? Висловити свою думку ми попросили аграрія з великим досвідом, Героя України Василя Петринюка.

Питання індексації пенсій з 1 березня 2021 року цікавить багатьох пенсіонерів нашої області. Роз’яснення щодо цього перерахунку надає головне управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області.