Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» (АІРТ) відкрило у нашій області власне виробництво з виготовлення вушних бирок для ідентифікації великої рогатої худоби.

Одним із пріоритетних завдань будь-якого виконавчого органу є, звісно ж, здійснення контролю. А коли мова йде про роботу Державної аудиторської служби загалом, то серед її повноважень основоположною є реалізація державної політики в сфері державного фінансового контролю. Численні перевірки, ревізії, інспектування — це ті види діяльності, з якими асоціюється робота подібних відомств.
Зокрема, про роботу Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області поцікавилися в начальника управління Анатолія МАРЦЕНЮКА.

Україна почала відчувати дефіцит молока. Через війну виробництво впало, і ця тенденція продовжуватиметься, переконані аналітики. Чи вистачить українцям молока, і як його дефіцит впливатиме на ціни – розбирався Центр громадського моніторингу і контролю. 

Нас попереджають, що цьогорічна зима буде дуже складною. І що до цього треба підготуватися заздалегідь.

За словами міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова, стандартна температура в оселях становитиме +18-20 градусів і не буде опускатися нижче +16 градусів. Причина — економія енергоносіїв.

Генератори різної потужності, електростанції, мобільні котельні та пункти обігріву купує Хмельницький. Такий резерв формують на випадок можливих обстрілів об’єктів критичної інфраструктури. За словами міського голови Олександра Симчишина, наразі Хмельницький майже на 100% готовий до опалювального сезону.