За 2021 рік Фонд соціального страхування України виплатив застрахованим працівникам Поділля, а також потерпілим від нещасного випадку на виробництві чи професійного захворювання близько 375 мільйонів гривень, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Працівники прокуратури вимагають скасувати державну реєстрацію земельної ділянки площею 255 га, що знаходиться на території ландшафтного парку «Мальованка» у Шепетівському районі, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

Пересувна електролабораторія Красилівського РЕМ АТ «Хмельницькобленерго» ніколи не простоює без діла: її послуги потрібні як у районі, так і за його межами. Як і для чого проводяться перевірки електроустановок із застосуванням цієї лабораторії — дивіться у нашому бліцрепортажі.

Фінансове управління Хмельницької міської ради інформує про виконання бюджету громади за 2021 рік.

Що не кажіть, а таки вміє Кам’янець-Подільський чимось здивувати, прославити себе, виділитися з-поміж інших міст чи містечок. Як у позитивному, так і в негативному плані. Бо в якому ще місті України другий рік поспіль, з жовтня 2020-го депутати міської ради неспроможні обрати секретаря, отож міському голові доводиться поєднувати дві посади? Хоч місцеві вибори відбулися в жовтні минулого року, але до цього часу міська рада працює із виконавчим комітетом, призначеним ще місцевими обранцями минулого скликання.