«Україна вже є одним з найбільших виробників сільськогосподарських товарів, але вона повинна стати аграрною наддержавою», — ці слова екс-посла США в Україні Джеффрі Пайєтта стали не просто жартом, а трагічним пророцтвом.

Назвати те, що сталося на четвертій нараді по «розсошанських бочках» комедією — означає дискредитувати жанр. Все набагато смішніше, якщо не драматичніше.
Для тих, хто не в курсі цієї надзвичайної події, нагадаю, — в яру неподалік від Хмельницького аеропорту, Торгівельно-сервісного центру «Поділля», водогінної вежі й розвилки двох найжвавіших трас міжнародного значення знайдено 400 металічних бочок по 200 літрів кожна з невідомими хімічними речовинами!

В Україні діє близько 45 тисяч фермерських господарств, які розводять худобу і птахів, вирощують зерно, овочі, ягоди і фрукти. Більшість із цих ферм є невеликими, і саме їхній розвиток є одним із ключових пріоритетів держави. Цього року Міністерство аграрної політики та продовольства збільшило видатки для малих та середніх фермерів. Чи отримали селяни обіцяні кошти і як розподіляється допомога?

Назва села Ладиги на переконання місцевих жителів походить від слова “лад”, що означає спосіб, зразок і порядок. Саме на такий стан душі налаштовують прибульця сюди місцеві краєвиди. Рідко де зустрінеш на Поділлі таку суцільну рівнину, що горизонт видно довкола на кілометри. Земля тут дивовижно родюча, а люди — спокійні, чемні і надійні. Такі, як керівник місцевого господарства Віталій Фомович, який дає правду землі і селу.

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України від 11.07.2019 №2755-VIII (законопроект № 10357) щодо врегулювання питання генерації електроенергії сонячними станціями приватних домогосподарств (СЕСд).