Жителі Ярмолинець звернулися до редакції з проханням подякувати керівництву громади за вкрай потрібний капітальний ремонт вулиці Шевченка: цьогоріч, розповідають, відремонтують тротуари, уже встановлюють дорожні бордюри.

Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроект, який, зокрема, визначає з наступного року точну дату проведення щорічної індексації пенсій — 1 березня. Передбачається здійснювати щорічну індексацію пенсій військовослужбовцям, державним службовцям та іншим категоріям пенсіонерів за загальними умовами.

За результатами дослідження «Індексу конкурентноспроможності міст (IКМ) 2021» Хмельницький визнано містом з найбільш сприятливим бізнес-кліматом та ефективним економічним врядуванням серед 45-ти найбільших міст України, в тому числі 24-х обласних центрів.

На жаль, сучасні реалії життя українських сіл – зовсім невтішні, адже багато з них, особливо дуже віддалених, з роками спустошуються, будинки стоять зачиненими, а городи й сади заростають бур’янами. В деяких із них проживає лише декілька пенсіонерів, адже люди працездатного віку намагаються виїхати ближче до обласних та райцентрів, а то й взагалі мігрують до сусідніх держав на заробітки.
Через зменшення кількості сільського населення банки, аптеки, магазини припиняють працювати. Тож людям доставляють найнеобхідніші продукти харчування пересувні торгові точки.

У лісовій галузі держави Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства – на видноті, займає лідируючі позиції в багатьох напрямках діяльності.