Бетонний паркан на вулиці Хмельницькій у Ярмолинцях перетворився на вишуканий артоб’єкт. Орнамент і символіка України та Хмельниччини, виконані справжніми самородками, полонять і приваблюють.

Минулого тижня з приємної події розпочалося пленарне засідання Кам’янець-Подільської районної ради. Її очільник Михайло Сімашкевич урочисто вручив відзнаку районної ради «За заслуги» директору ТОВ «Промтехнтранс», заслуженому працівникові автотранспорту України Вікторові Антонюку. Він отримав найвищу нагороду Кам’янеччини за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний розвиток району та вагомі трудові досягнення. Але Віктора Антоновича знають у регіоні не лише як кращого керівника одного з найбільших і най-
успішніших автопідприємств Поділля, але як щедрого мецената багатьох добрих справ, справжнього патріота України. Досить сказати, що з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, колектив автотранспортників, очолюваний Віктором Антонюком, передав українським військовим кілька вантажних автомобілів, регулярно допомагає захисникам пально-мастильними матеріалами, займається волонтерською діяльністю та долучився до збирання коштів на будівництво нового літака «Мрія».

Дитячий табір «Прибузький» запрацював на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.