Після того, як наприкінці минулого року Шепетівська міська рада виселила центральну району бібліотека імені Коцюбинського із займаного приміщення, здавалося, для бібліотеки настали згубні часи. Однак, на допомогу хранителям книг прийшла районна рада і прихистила бібліотеку в Будинку рад.

Саме так назвала Міністерство освіти і науки України Ірина Фаріон, народний депутат 7-го скликання від ВО «Свобода», доктор філологічних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка», виступаючи на громадському форумі «За українську мову», який вперше проводився у Хмельницькому. Організатори форуму: Хмельницьке обласне об’єднання товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка та міське товариство української мови «Просвіта».

Хто з уважних читачів нашої газети не знає Степана Шкапія? Він часто публікує свої жартівливо-сатирично-іронічні твори. Переважно у віршованій формі, під власним іменем та під псевдонімом. Останніми роками популярність гумориста значно зросла, як і його майстерність.

Відбулося засідання комітету з присудження обласної премії імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку. Нею відзначаються автори  поетичних збірок, які мають високий художній рівень, яскраві мовні засоби, новизну та вирізняються оригінальністю форм і мотивів.

У Хмельницькому завершився шостий мистецький традиційний фестиваль АРТ-колаж, що проходив у обласному художньому музеї. Учасники його провели три незабутні дні, насичені оригінальними й цікавими заходами. Особливим гостем фестивалю став художник та письменник вірменського походження, який проживає у Києві, Борис Єгіазарян.