16 лютого 2021 року в інформаційній агенції «Укрінформ» було презентовано результати за культурно-мистецьким проектом «Ми в ефірі плюс».

Чому він звався Болтиком, песик не знав. Як не відав нічого і про долю свою, що виявилась зовсім не з легких, але зате з цікавих. І чому таку долю люди зазвичай називають собачою, йому теж було невтямки: песик зовсім так не вважав і мав для цього вагомі підстави.

Геніальний художник, поет, філософ, педагог, доктор мистецтво- знавства, почесний професор, академік Міжнародної академії фундаментальних основ буття в місті Києві, громадський та культурний діяч Едвард Міляр прославляє не лише рідне Поділля, а й усю Україну далеко за її межами багато десятиліть.
Мистецтво справді не має меж і кордонів, воно розливається по всьому світу, де кожен митець по праву займає своє особливе місце, своєю самобутністю, кольором, формою передає нам частинку свого всесвіту. Такого безмежного й нерозгаданого…

27 січня 1945 року солдати 1-го Українського фронту визволили в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі, який був створений за наказом Рейхсфюрера СС Генріха Гіммлера у травні 1940. На згадку про цю подію першого листопада 2005 року рішенням Генеральної Асамблеї ООН, 27 січня визначено як Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Нарешті ми переступили поріг нового, 2021 року. І сьогодні, тримаючи в руках наші прекрасно художньо оформлені, змістовні, впевнений, для більшості читачів, як і для мене, улюблені «Подільські вісті», важко зрозуміти тих, хто забув або через економію коштів не передплатив на 2021 рік такого чудового часопису нашого рідного краю.