у рамках Першосвятительського візиту Предстоятеля Помісної Православної Церкви України на Хмельниччину перебував у нас 20-21 вересня.

Гурти виступатимуть з 25-го по 27-ме вересня на майданчиках, розташованих у знакових історичних спорудах Старого міста: двір Старої фортеці, Денна башта, Нова башта, Новий Замок, Барбакан фортечної споруди Руська Брама.

нещодавно зібрав чимало вірян, представників духовенства та влади, які завітали на його відкриття. Направду — це особливий храм, адже побудований із дерева, тепер є окрасою обласного центру, а головне православні віряни матимуть святе місце для молитви та єдності з Господом.
Освячення Храму Новомучеників Українського Народу Української Греко-Католицької Церкви пройшло за участю архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василя Семенюка та преосвященного владики Івана Кулика, єпископа Кам’янець-Подільської єпархії.

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради присудив міську премію імені Богдана Хмельницького в галузі літературної діяльності та популяризації української мови з врученням диплома, нагрудного знака та грошової винагороди знаному подільському письменнику, публіцисту, талановитому журналісту, лауреату літературної премії ім. Якова Гальчевського «За подвижництво у державотворенні» — Петру Петровичу Воробею за історичний роман «Гонитва».

Кожному професійному майстру сцени відомий крилатий вислів одного із засновників театральної школи Володимира Немировича-Данченка: «Режисер має померти в акторові». Тобто режисер віддає акторові усі свої знання, творчу енергію для того, щоб народилась цікава роль, народилась нова вистава. На початку минулого століття Немирович-Данченко це сказав стосовно режисерів драматичних театрів, бо в лялькових театрах «помирає» не тільки режисер, «помирають» й актори, віддаючи життєву енергію ляльці, яка магічно оживає на очах дорослих і дітей.