У рамках святкування 590-річчя нашого міста, відбудеться офіційне відкриття Хмельницького туристично-інформаційного центру, що знаходиться біля кінотеатру ім. Т. Шевченка, за адресою Проскурівська, 40.

12 вересня у театрі імені Михайла Старицького оголосили та нагородили найкращих учасників І Хмельницького кінофестивалю, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Поділля — чудовий пісенний край, де народились і живуть надзвичайно талановиті особистості, відомі не тільки на Хмельниччині, але й в Україні. Адже любов до пісні, до поезії плекається з молоком матері, тому Україна, разом з Італією, безсумнівно, є співочим центром усієї Європи.
Проте особлива частина серед цих людей — ветерани Другої світової війни, закохані в пісню, що впродовж років вплітають у своє життя повноваге, як житній колос, українське слово, чарівну народну мелодію, в якій відображається усе пережите: сум, печаль і радість, яка все переборює.

Виконавчий комітет вирішив присудити міську премію імені Богдана Хмельницького в галузі історії, культури і мистецтва у 2021 році, з врученням диплома, нагрудного знака та виплатою грошової винагороди у розмірі 5 тисяч гривень кожному, шістьом кращим представникам творчої інтелігенції міста та колективам: