Просочена фарбами нині його майстерня на проспекті Маяковського у столиці, сотні картин, від підлоги до стелі, випромінюють незриму духовну ауру. Шедевральні роботи, що хизуються в багатьох вітчизняних музеях України та країн світу, сповнені любов’ю і небайдужістю до України, несуть у собі величезну енергетику добра, щирість високих почуттів, вивищують людську гідність, пробуджують вогонь національного буття. Про його творчість написано сотні публікацій, за його плечима чимало вагомих заслужених нагород та сотні виставок.

Вийшов у світ 16 том відомого на Поділлі та за його межами літературно-мистецького альманаху «Медобори». Його приурочено до 15-річчя обласного осередку творчої спілки «Конгрес літераторів України». Свої екземпляри вже отримали бібліотеки міста, невдовзі вони потраплять і до районних книгозбірень. Ми зустрілися з головою Хмельницького осередку Володимиром Захар’євим та побесідували про подію.

Поїздка в це воістину святе місце запам’яталася назавжди, бо, лише переступивши поріг костелу, відчувається особлива енергетика та духовне піднесення.

Ім’я цього письменника добре знане не лише на його рідному Поділлі, а й в Україні та за її межами. Він є автором трьох десятків книг віршів та прози.

У приміщенні будинку польського магістрату, що в Старому місті Кам’янця, відкрито унікальну експозицію корон світу.