Саме під такою назвою нещодавно в Хмельницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка надзвичайно талановитої мисткині Світлани Макаренко та її учнів.

У складні періоди життя ми особливо часто звертаємося до Бога, з великою надією доносячи Йому свої прохання. І серед жахіть, які принесла війна, ім’я Христа стає оберегом, несе світло, що пробиває густу пітьму. «Боже, бережи Україну!» Ці слова стали щоденною молитвою навіть для тих, хто не надто знається на церковних тонкощах, для кого ще вчора, можливо, віра не була життєвою потребою.
 Сьогодні ж війна багато чого змінила. Насамперед, вона змінила ставлення до багатьох речей, відкрила нам очі на те, що має справжню цінність. І разом з тим важке сьогодення поставило перед нами гострі запитання, на які не лише треба знайти правильні відповіді, а й підкріпити правильними діями. Про це та інше ми говоримо з єпископом Хмельницьким і Кам’янець-Подільським Православної церкви України Павлом Юристим під час зустрічі, що вразила до глибини душі.

Здавна в Україні прийнято святкувати три Святвечори. Перший — перед Різдвом Христовим — відзначають 6 січня, його ще називають Багата кутя, другий — напередодні Василя — Щедрий вечір — 13 січня. І третій Святвечір — Голодна кутя — 18 січня перед Водохрещем.

Софія Кошкіна, учениця восьмого класу Хролинської гімназії на Шепетівщині, розповідає, що невід’ємною ознакою її родини залишається творчість. У їхньому роду були і музиканти, і художники, і майстри народної творчості. Мама Софії — Наталя — також художниця, вишивальниця, писанкарка. І Софія з раннього дитинства виявляла велику зацікавленість до творчості, до малювання. З чотирьох років вона — активна учасниця майже всіх аматорських колективів та гуртків Хролинського сільського будинку культури. Пізніше — постійна учасниця культурно-мистецьких заходів, які проводяться у Хролинській гімназії та в закладах культури Судилківської територіальної громади.

Відкрити в собі приховані грані творчості, подолати страх перед публічними виступами, удосконалити мовлення, розвинути уяву — допоможе курс акторської майстерності, який проходитиме з 30 січня по 3 лютого цього року в Хмельницькому.