Бог обдарував Нелю Дрогомерецьку різними талантами – чудовим голосом, хистом до малювання. Вона пише вірші, у поетичних рядках висловлює свої враження. Жінка — неабияка майстриня — із звичайних стрічок виготовляє дивовижні прикраси, а бісер у її руках перетворюється у пишні букети з квітів. А ще створює картини із зерна.

Будинок Марії Дехтярук вмостився на краю селища, біля лісу, якраз на межі двох областей. Тож до сусідньої, Житомирської, рукою подати. Там вона народилася і зростала.

Із листоношею Оленою Яловою зустрілися теплої осінньої днини. Як завжди, вона у четвер поспішала до своїх передплатників. І обов'язково у поштовій скриньці для пенсіонара Юрія Юрчука залишить газету “Подільські вісті”. На жаль, уже прочитану. Не передплатив Юрій Анатолійович улюбленого часопису, тож вкрай засмучений.

Не раз Сашко Дворніцький із Адамполя виступав на сцені Пасічнянської музичної школи. Юний піаніст із натхненням виконував твори і класиків, і українських композиторів. Проте недавнього зимового дня десятирічний школяр хвилювався, адже уперше акомпануватиме своїй молодшій сестричці.

  

Цю світлину зробив фотограф через кілька років після закінчення війни. Маленьких першокласників, тісненько розсадивши біля себе, вчителька зібрала майже три десятки.