Добрі справи наближають Перемогу, впевнена пенсіонерка Надія Гурінь. Хоча і розкоші не знала, та й нині у неї статки невеликі, все ж жінка подарувала свій автомобіль для потреб наших захисників.

Їй говорили, що з часом біль стихатиме, буде не таким пекучим. Але то неправда. Бо не було й дня після загибелі сина, щоб материнське серце не кровоточило тугою, щоб не доймали страшні думки з усвідомленням невідворотності, щоб не лилися рікою сльози з її очей.

У перший день повномасштабного вторгнення Надія Бережнюк проводжала сина у військо. І одразу ж узялася обороняти рідну землю, але на волонтерському фронті. А незмінним помічником у всіх добрих справах став її чоловік Віктор Бережнюк.

Великдень завжди об’єднував їхню родину. Ні відстані, ні зайнятість, ні самопочуття — ніщо не мало стати на заваді відзначити його з батьками. Рік за роком міцніла ця добра традиція, рік за роком подовжували Гамарини свій святковий стіл. Розросталися сім’ї їхніх чотирьох дітей, а потім й онуки створювали свої. Голова родини Олександр Олександрович Гамарин каже, якби на цьогорічний Великдень змогли зібралися всі разом, то сиділи б перед ним, окрім чотирьох дітей, 10 онуків, 10 правнуків, 14 праправнуків.

24 квітня своє 100-річчя відзначила жителька села Залісся Старосинявської громади Марія Семенівна Леочко. Тож із теплими вітаннями й подарунками з нагоди такого знакового свята до іменинниці завітало чимало гостей, яким вона, до речі, й повідала секрети довголіття.