Не кожна жінка, тим більше міська, витримає такий шалений ритм життя, як у 37-річної Лесі Горпинчук. Адже ще й світанок не заглядає у вікно, а вона прокидається. Причепурившись, поспішає до праці. Хутенько видоївши двох корів, прямує на ферму сільськогосподарського кооперативу.

Батькова підтримка, батьківські міцні руки, батьків голос, батькова любов. Для кожного з нас ці поняття несуть свої спогади. Бо скільки існуватиме світ, батьки (для всіх поколінь українців) залишатимуться отими – найдорожчими. І як справедливо, що в нашому календарі віднедавна з’явилося ще одне свято – Всенародний День батька, який цьогоріч випадає на 20 вересня.

Ще наче вчора Ганна Косоока відсвяткувала свій сторічний ювілей. Розчулилася від щирих привітань бажаних гостей, схвильована величезним букетом квіток, зібраним із понад сотні троянд. Це онуки повіншували за кожен прожитий рік чарівною трояндою.

В один день можна круто змінити життя. І можна наповнити його таким змістом, що отримуватимеш неймовірне задоволення. Щоб переконатися у цьому, варто познайомитися з сім’єю Романа і Світлани Єфименків з села Лисогірка на Летичівщині.

Літні канікули — пора розваг та відпочинку для дітвори. Однак шестикласниця Христина вирішила провести вільний час із користю — спробувати себе у ролі волонтера.