Цей вислів належить видатному українському філософу, мислителю, поету та мандрівнику Григорію Сковороді. Його філософія – справжнє феноменальне явище, бо вже понад три століття залишається актуальною для кожного нового покоління, проходячи крізь цілі епохи. Людство завжди шукало відповіді на одвічні питання: «Що таке щастя?», «Яке воно – благе життя?», «Як пізнати та віднайти себе?»

Художнє валяння, або фелтинг, – дуже захоплюючий творчий процес, основним матеріалом для якого є непрядена вовна. З валяної вовни можна створювати все, що завгодно: модні прикраси, сумки, затишні предмети інтер’єру й одягу, гарні іграшки, а також дивовижні візерунки на шовку, бавовні, шифоні та інших тканинах.

Цьогорічна зима для Лідії Сергіївни КРАВЧУК – особлива, бо вона принесла їй 90-літній ювілей. Жінка пройшла велику дорогу під назвою «життя», з усіма труднощами гідно впоравшись. Були приводи для радості, гордості за дітей та колег і ще чимало їх, з допомогою Всевишнього, буде! Та головне, що пронесла вона крізь роки, – це велика й всеосяжна любов до людей, вміння бути вдячною і поважати тих, хто поряд. Адже саме вона, любов, возвеличує людину, надає їй сил і наснаги, допомагає підніматися й гідно торувати свій шлях. Який би період із життя Лідія Сергіївна не згадала – в ньому завжди знайдеться маленьке віконце, крізь яке пробивається світло її тепла та любові, яка й верталася сторицею цій надзвичайно душевній, чуттєвій, добрій і водночас сильній жінці.

Понад чотири тисячі окопних свічок передала на фронт українським воїнам Альона Матвієць. Завдяки своїй родині, де панує любов та взаємопідтримка, зуміла виготовити таку рекордну кількість вогників тепла і вдячності для захисників. Допомагають Альоні син-школяр Ілля та навіть чотирирічна донька Вітуся та їхні бабуся Катерина з дідусем Анатолієм.

Майже сім років тому Аліна Мельник одягнула військову форму. І відтоді вона, бойовий медик, потрапила у круговерть війни — руйнівної, кровопролитної, що рясно сіє біль, страждання та забирає найдорожче — життя.
Попри все 24-річна Аліна відважна й незламна, під постійними обстрілами й вибухами невпинно рятує життя захисників нашої країни.
Ніхто з рідних та й сільчан і не сподівався, що голубоока тендітна дівчина з довгою русою косою обере нелегку місію — надаватиме першу медичну допомогу на полі бою пораненим воїнам.