Людмила Паламарчук народилася напередодні Другої світової війни. На той час її батьки жили в Києві. Батько був військовим льотчиком, мама доглядала маленьку донечку, по господарству допомагала бабуся. Жінка не пам’ятає того щасливого періоду, надто малою була.

Дуже подобається ваша газета. Читаю-перечитую від першої до останньої сторінки. А надсилають її із села Капустин Старокостянтинівського району.

І не віриться, що Галина та Олександр Матуси разом майже 62 роки в парі. Такі ж енергійні, бадьорі, з ніжністю й добротою в очах, як і в молодості.

Маленька Дашуня зростала на наших очах, бо її мама, Тетяна Біла, інспектор з кадрів, часто після дитячого садочка приводила її на підприємство, і дівчинка на заводській прохідній очікувала закінчення робочого дня. З маленькою чорноокою красунею любили поспілкуватися чергові охоронці, співробітники пригощали солодощами.

Презентація експозиції «Побачити світ іншого» відбулася у мистецькій арт-галереї «MASLO». Світлини людей на візках здивували не тільки своєю масштабністю, а й зворушили майстерністю, — добро і приязнь, здавалося, струмують у їхніх поглядах.