Через військову агресію російської федерації проти України та активні бойові дії Харківський національний університет внутрішніх справ був вимушений передислокуватися з міста Харків до інших регіонів України для продовження освітнього процесу у безпечних умовах. Два з шести факультетів гостинно прийняв Кам’янець-Подільський. Пріоритетним напрямом діяльності була і залишається практична спрямованість освітнього процесу, військово-патріотичне та національно-патріотичне виховання.

У Хмельницькому функціонує єдина в Україні загальноосвітня школа для дітей з порушенням слуху в якій, окрім вивчення основних предметів, дітей навчають комунікаційних навичок, соціальної адаптації та інтеграції у суспільство. Як працює освітній заклад розповіла директорка Хмельницької спеціалізованої ЗОШ № 33 Галина Ворбель. 

«Сьогодні взяв участь у вже 8-мій (не) конференції у рамках програми «EdCamp in a box 8.0 Повіримо. Перемагаймо. Підтримуймо». У нашому місті зібралися педагоги з різних міст України, щоби вчитися, розвиватися, ставати кращими.

«Клас безпеки» – це Всеукраїнський проєкт, мета якого облаштувати безпековий простір у закладі освіти задля навчання її здобувачів правил пожежної і мінної безпеки, цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, формування навичок надання домедичної допомоги.

З метою розвитку молодіжної преси для виявлення нових журналістських талантів і оволодіння досвідом у галузі журналістики в січні-березні 2024 року відбувся обласний заочний конкурс молодіжних газет «Нова преса» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.