І знову ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» благословив на самостійне життя своїх випускників, вболіваючи за них, як за найдорожчих і найрідніших людей. 

У Амерікан Юніверсіті Київ (АЮК) продовжує діяти Стипендіальний фонд для підтримки ветеранів, вдів/вдівців та дітей загиблих героїв України, створений за ініціативи президента АЮК Дена Райса у 2023 році. Фінансову підтримку надають приватні та корпоративні американські донори. У 2024 році АЮК запрошує українських ветеранів, вдів/вдівців та дітей загиблих (померлих) героїв скористатися програмою “Honor” від Фонду, яка надає стипендії з 99% покриттям вартості навчання в АЮК на обраній бакалаврській або магістерській програмі. 

Поки що не прийнято остаточного рішення щодо початку навчального року у серпні. Традиційно школярі сядуть за парти 1 вересня. Про це повідомила виконуюча обов’язки директора департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Ольга Кшановська.

На базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр запустили набір на безоплатні курси польської мови для дорослих. Навчання повністю безоплатне, а опанувати мову можна як «з нуля», так і з середнього рівня. 

І знову конкурси, і знову заслужена перемога в кам’янчанина Артема Ясінського. В «Подільських вістях» ми розповідали вже про талановитого школяра, який не перестає дивувати своїми винаходами навіть маститих умільців. Цього разу хлопець отримав першість у конкурсі найкращих екопроєктів.