«Продовжую роботу на міжнародній арені. У режимі онлайн взяв участь у 5-му Міжнародному саміті мерів (IMS). Заснований у 2016 році як платформа для обміну досвідом між лідерами місцевого самоврядування.
Понад 200 учасників з Франції, Італії, Швеції, Словаччини, Румунії, Польщі, Литви, Молдови та України, а також потенційні інвестори та представники Європейського Союзу.
Розповідаючи про функціонування міської інфраструктури в умовах війни, нашу постійну підтримку Сил Оборони, наші програми та ініціативи, наголосив на важливості більшої підтримки України з боку усього цивілізованого світу.
Працюємо далі… Тримаймо стрій!», - розповів міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.

Мало нам було кліматичних катаклізмів та тривожних астрономічних явищ, на кшталт пилової бурі із самісінької Сахари та повного сонячного затемнення, так минулого тижня випало ще й кілька дуже навіть рукотворних бід і на фронті, і в тилу, влаштованих агресором.

За десять років війни, яких тільки «глибоких занепокоєнь» ми не чули. Здається, прозвучали вони всіма провідними мовами світу. Та ось біда: більшість із них забувалися тієї ж миті, як у «висловлювальника» закривався рот, бо ж викликав ту «занепокоєність» один кривавий чоловічок з однієї зазомбованої країни, то й окрім порожніх слів ніхто із західних лідерів нічого йому протиставляти не збирався. А навіщо, коли нафтогазодолари текли їм і північними, і південними, і ще якимись там потоками.

Нардепка — «слуга» Безугла, яка вимагала від Залужного плану війни, а потім називала його інвалідом, який звільнився через ВЛК, підкинула народу чергові безумні ідеї – зареєструвала законопроєкт про те, щоб притягати до кримінальної відповідальності за «привласнення державних функцій».

Асиметричні дії, до яких змушені вдаватися сили оборони України через неспівмірність військових потуг з агресором, минулого тижня дали довгоочікуваний результат. Так системне знищення російського чорноморського флоту дало можливість забезпечити роботу українського морського коридору вже у цілодобовому режимі, не випрошуючи при цьому ніяких дозволів у агресора на проходження Чорним морем торговельних суден. А впродовж найближчих двох-трьох тижнів цим коридором можуть бути здійснені перші контейнерні перевезення. Принаймні командування Військово-морського флоту України дає на це свій дозвіл.