Для перетину кордону водіями, що перевозять гуманітарні або медичні вантажі для Збройних сил України, військових формувань чи населення України необхідна реєстрація в системі “Шлях”.

Виплодок сатани путін — нині найогидніша, найпроклятіша істота на планеті, бо розпалив неспровоковану війну проти України, безкарно сіє смерть і розруху. Поки безкарно, розплата не за горами. Вона близько. Днями Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт володимира путіна та уповноваженої з прав дитини марії львової-бєлової за незаконну депортацію дітей з тимчасово окупованих територій. Це означає, що його мають заарештувати в 123 державах, які ратифікували Римський статут. Офіс Генпрокурора України передав у Гаагу понад сорок томів матеріалів. Йдеться про вивезення тисяч дітей з Харківської, Херсонської, Донецької та Луганської областей.

Авжеж, немає кращої мотивації, ніж добра воля. Ніколи те, що робиться з примусу, не може бути кращим від того, що чиниш з власної волі. Ми тому й так відважно воюємо, захищаючи рідну землю, — бо маємо неосяжну волю до Перемоги.

Олександр Камишін (зліва на право), Михайло Федоров, Оксен Лісовий та Денис Шмигаль у Верховній Раді, 21 березня 2023 року

Верховна Рада призначила Оксена Лісового міністром освіти і науки України, Олександра Камишіна міністром з питань стратегічних галузей промисловості, а Михайла Федорова віцепрем’єр-міністром з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністром цифрової трансформації України.

І нині, після року повномасштабної війни, згадуються довжелезні черги до військкоматів, коли тисячі українців добровільно вступали до лав Збройних сил, територіальної оборони, аби воювати з ворогом. Багато хто залишив роботу за кордоном, повернувся, щоб захищати Україну.