Скороход з Хмельницького зайняв друге місце у відкритому чемпіонаті Туреччини зі спортивної ходьби в Анталії, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Легкоатлети України перебувають на навчально-тренувальних зборах у Туреччині. Готуючись до Олімпійських ігор в Японії, спортсмени беруть участь у контрольних стартах для перевірки ефективності підготовчої роботи.

На відкритому чемпіонаті Туреччини зі спортивної ходьби переміг турецький легкоатлет Саліх Коркмаз із рекордом країни, подолавши дистанцію у 20 км за 1 годину 18 хвилин 42 секунди. Друге місце виборов вихованець Хмельницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи, майстер спорту міжнародного класу, Едуард Забуженко з результатом – 1 година 19 хвилин 29 секунд, так спортсмен поліпшив особистий рекорд більше, ніж на хвилину. Третє місце посів скороход з броварів Іван Лосєв, що виконав норматив Олімпійських ігор.