У Луцьку відбулися змагання Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Хмельницька атлетка, майстер спорту міжнародного класу, Ангеліна Ломачинська взяла золоту медаль, піднявши штангу у ривку вагою 73 кг, а у поштовху – 92 кг, у ваговій категорії 49 кг.

У ваговій категорії 81 кг, Аліна Марущак, хмельничанка, атлетка міжнародного класу, посіла друге місце з сумою 236 кг (111 кг у ривку і 125 кг у поштовху).

Ольги Баштинюк, також хмельницька атлетка, виступила у ваговій категорії 64 кг та зайняла третє місце з результатом 165кг (75 кг у ривку та 90 кг у поштовху).

Також гідно виступили спортсменки з Волочиська Юлія Костінська та Аліна Грек. Вони зайняли п’яті місця у вагових категоріях 55 кг та 59 кг відповідно.

Хмельничанка Наталя Душак посіла 6 місце, у ваговій категорії 64 кг.

За загальними підсумками змагань, 10 представниць нашої області вивели жіночу збірну Хмельниччини на загальне третє командне місце.