Колишній депутат однієї з районних рад області за винагороду обіцяв «вплинути» на рішення посадових осіб територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Хмельницькій області спільно зі слідчими обласної поліції викрили чоловіка, який налагодив схему заробітку на охочих виїхати з України.
Вартість послуги становила 6 000 доларів США, що еквівалентно майже чверті мільйона гривень. У «вартість» входило виготовлення фіктивних документів щодо непридатності до проходження військової служби. Організатор сподівався забезпечити потрібне рішення шляхом впливу на посадових осіб одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
Наприкінці листопада чоловіка викрили під час одержання 6000 доларів США. Учора, 7 грудня, за процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури йому оголосили про підозру за ч. 2 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.