Дізнавшись, що мешканець обласного центру здійснює оформлення документів на відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва, зловмисник вирішив йому в цьому «допомогти».

Він переконав чоловіка, що має знайомства з впливовими особами і може допомогти «вирішити питання» за 1200 доларів США, хоча насправді мав намір заволодіти вказаними коштами.
Будучи переконаним, що без «допомоги» він не зможе оформити право власності, 33-річний місцевий житель погодився заплатити, однак повідомив про даний факт правоохоронців.
Під час передачі частини коштів у сумі 600 доларів США зловмисника затримано за ст. 208 КПК України.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим відділом Хмельницького районного управління поліції ГУНП в області.
Прокурорами Окружної прокуратури міста Хмельницького до суду направлено обвинувальний акт стосовно 34-річного хмельничанина за фактами шахрайства та підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 190, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 369 КК України).
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.