До правоохоронців Хмельниччини звернулися кілька людей, які намагалися отримати державну допомогу й потрапили на гачок шахраїв. Постраждалі загалом втратили понад 30 тисяч гривень.

За інформацією Шепетівського райуправління поліції, від аферистів постраждала 50-річна славутчанка. В одному месенджерів їй надійшло повідомлення про виплати за програмою «єПідтримка». Жінка перейшла за вказаним посиланням, внаслідок чого з її рахунку зникло майже 25 тисяч гривень.
«Сповіщення про зарахування коштів «єПідтримки» ви отримаєте лише від свого банку. Воно не містить жодних посилань, а лише текстову інформацію. Кошти зараховуються автоматично, а перевірити їх ви можете у вашому інтернет-банкінгу. Якщо ж ви отримали повідомлення про зарахування коштів «єПідтримки» з проханням перейти за посиланням, щоб її отримати, — знайте, що це шахраї», — наголосили правоохоронці.
Жертвою схожої шахрайської схеми став 66-річний вимушений переселенець з Харківської області, який нині проживає на Дунаєвеччині.
За інформацією Кам’янець-Подільського райуправління поліції, чоловік побачив у соцмережах оголошення про надання матеріальної допомоги. Для цього потрібно було перейти на сайт «Державна допомога», який виявився фіктивним. Натиснувши на посилання, постраждалий втратив зі своїх рахунків 6 тисяч 600 гривень.