Співробітники Служби безпеки встановили, що з початку повномасштабного вторгнення мешканка Кам’янця-Подільського неодноразово поширювала через власний акаунт у забороненій соцмережі матеріали антиукраїнського спрямування.

Прихильниця «руzzького міра» публічно виправдовувала воєнні злочини окупантів і ставила під сумнів існування Української державності. Розповсюджувала роспропагандистські «сводки с фронта» з дискредитацією українських захисників та військово-політичного керівництво держави. Поширювала фейки про те, що нібито українська влада провокує «второй Чернобиль», а «миссию МАГАТЭ удерживают солдаты ВСУ на своей территории и не дают им проехать на ЗАЭС».
Крім того, у поширених дописах російські окупанти зображались героямі-асвбадітєлямі, а тимчасово окуповані території нашої держави зазначені як «російська федерація».
Деструктивний контент фігурантка брала зі сторінок «медійних» пропагандистів кремля, серед яких Владімір Соловйов та Міхаіл Онуфрієнко.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили їй про підозру за 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).
Заходи із викриття проводили співробітники Управління СБУ у Хмельницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.