Під час обшуків поліцейські вилучили понад 600 кг бурштину.
Слідчі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області за оперативного супроводу управління карного розшуку та процесуального керівництва прокуратури викрили групу осіб із транснаціональними зв’язками, яка займалась незаконним збутом бурштину.

Поліцейські встановили, що з початку цього року троє мешканців Хмельницького налагодили постачання до обласного центру бурштину з сусідньої Рівненської області.
Фігуранти отримували товар поштою, потім фасували його на дрібні частини. Після цього передавали бурштин «кур’єрам», які приховували товар серед особистих речей та під приводом приватних поїздок перевозили його до Туреччини, де збували.
Всього поліцейські задокументували збут понад 100 кг бурштину як у вигляді виробів, так і в сировині.
Затримання трьох фігурантів відбувалось при черговій спробі відправлення «кур’єрів» із дорогоцінним камінням.
У фігурантів поліцейські провели 17 санкціонованих обшуків: 14 в Хмельницькій області та 3 — в Рівненській. Під час обшуків поліцейські вилучили понад 600 кг бурштину, грошові кошти в сумі 70 000 доларів США та 30 000 грн, блокноти, поштові накладні, чорнові записи тощо.
Трьом фігурантам вже повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 240-1 (Незаконне видобування, збут, придбання, передача, пересилання, перевезення, переробка бурштину) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 4 до 7 років з конфіскацією майна. Наразі вони перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.