Продаючи товари в Інтернеті, 25-річний чоловік став жертвою шахраїв. На одному із популярних сайтів він розмістив оголошення про продаж автомобільних шин. Невдовзі до нього зателефонував незнайомець та повідомив, що хоче придбати товар. Узгодивши деталі, псевдопокупець запропонував оформити «безпечну покупку» та надіслав потерпілому посилання для підтвердження.

Чоловік, нічого не підозрюючи, перейшов за посиланням, де потрібно було ввести дані банківської картки. Після того, як він вказав номер та CVV-код картки, з його рахунку було знято 10 200 гривень.
За цим фактом поліцейські Кам’янець-Подільського райуправління поліції проводять розслідування та вкотре наголошують: не переходьте за невідомими посиланнями та не вказуйте особисті дані на незнайомих сайтах! Шахраї доволі часто використовують подібні махінації, щоб збагатитися за чужий рахунок.
Також поліцейські застерігають бути пильними щодо повідомлень про доставку посилки. Зловмисники надсилають громадянам повідомлення про те, що нібито пошта не може доставити посилку через «відсутність адреси», або «неправильну адресу». Для уточнення даних переходять за посиланням, після чого з їхніх карток зникають кошти. Особливо розповсюдженою така шахрайська схема стає у період різдвяно-новорічних свят, коли багато хто користується поштовими послугами.
У таку пастку зловмисників потрапила і 32-річна хмельничанка. Жінка перейшла за посиланням, вказаним у повідомленні від «пошти». На невідомому сайті потерпіла ввела особисті дані, після чого втратила понад 22 тисячі гривень. Наразі поліцейські встановлюють усі обставини цієї події. Правоохоронці закликають не довіряти повідомленням з невідомих номерів і не переходити за підозрілими посиланнями. Пам’ятайте: шахраї не полишають спроб під різними приводами виманити платіжні дані, аби заволодіти чужими коштами.