Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру заступнику командира одного з підрозділів служби судової охорони у Хмельницькій області. За 20 тис. доларів США він обіцяв фігуранту кримінального провадження Бюро «допомогти» йому закрити справу.

Фігурантом кримінального провадження є правоохоронець, щодо якого здійснюється розслідування за фактом провокації підкупу під час складання адмінпротоколу за водіння в стані сп’яніння (ч. 1 ст. 370 КК України). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.
Посадовець служби судової охорони розповів правоохоронцю, що нібито знайомий з прокурорами Хмельницької спеціалізованої прокуратури та працівниками ДБР. Він запевнив, що за 20 тис. доларів США може залучити свої зв’язки та спробувати домовитися про закриття провадження.
Працівник служби судової охорони підозрюється у пропозиції та обіцянці здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, за надання неправомірної вигоди для себе та третіх осіб (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.
Розслідування кримінального провадження щодо провокації підкупу триває.
Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у Сфері оборони Західного регіону.