За матеріалами документальної позапланової виїзної перевірки головного управління ДФС у Хмельницькій області керівництвом регіонального управління Держпраці накладено майже 300 тисяч штрафу на фізичну особу-підприємця за порушення вимог щодо укладення трудових договорів, оформлення трудових відносин із працівниками та своєчасності виплати заробітної плати і відрахувань з неї.

Документальна позапланова виїзна перевірка ГУ ДФС встановила, що  підприємець використовував працю трьох працівників (двох продавців та одного бармена) без належного оформлення трудових договорів, що підтверджується актами перевірок та наданими поясненнями працівників, які виконували роботу без офіційного працевлаштування. Також, з’ясовано, що за травень 2017 року заробітна плата найманим працівникам ФОП була виплачена з порушенням строків та періодичності її виплати.
Відповідно до статті 265 КзпПУ, за кожного неоформленого працівника передбачено штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Наразі підприємцю доведеться сплатити такий штраф у розмірі 291 тисяча
200 гривень, враховуючи інші порушення трудового законодавства.