Днями серед подолян поширилися чутки, що в камуфляжі готували теракт у центрі міста. Мовляв, зловмисники вирішили підірвати чи то готель, чи університет. В управлінні УМВС України в Хмельницькій області розповіли, як все було насправді.

Під час брифінгу т. в. о. начальника слідчого управління Олександр Задачін розповів, що того дня до чергової частини управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в області надійшло повідомлення від невідомої особи про те, що в центрі міста біля готелю «Енеїда» розгулюють чоловіки зі зброєю. На виклик відправилися працівники УБОЗу, які  і виявили два автомобілі,  в яких перебували семеро осіб у камуфляжній формі. Усі вони представилися бійцями одного з військових підрозділів, проте ніяких документів, які б підтвердили їхній статус не мали. Як і документів на зброю, яку вилучили правоохоронці. У одного з так званих бійців був автомат Калашникова, граната РГД-5 із запалом, 160 набоїв калібру 5,45 та пістолет. Надати будь-які пояснення чоловіки відмовилися. Відомо, що вони зняли номер в готелі біля якого їх і затримали.
У ході слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили, що до названого ними військового підрозділу чоловіки у формі не мають ніякого відношення. А от зброя — бойова і придатна для стрільби. Проти затриманих відкрито кримінальне провадження.