Збірка поезії, що натхненна непростими воєнними буднями, була презентована в читальній залі Центральної публічної бібліотеки. Книга належить перу письменника, журналіста, а водночас і бойового медика Збройних сил України — Михайла Цимбалюка. Невеличке за форматом видання побачило світ цьогоріч. Загалом це одинадцяте письменницьке творіння пана Михайла.

«Калібри любови» об’єднали поетичні твори, написані автором упродовж перебування на війні, та вибрані ним вірші з декількох попередніх книжок. Вони розкажуть читачеві про непрості воєнні будні, про те, як важливо гідно жити, як потрібно навіть у найважчі хвилини не припиняти зміцнювати своє серце любов’ю — любов’ю до рідних, близьких, до своїх побратимів, до рідної землі й українського народу. Адже саме любов дає кожному змогу вижити попри всі біди.
Дуже хвилюючим для авдиторій на презентації стало те, що автору все ж вдалося завітати на захід та наживо поспілкуватися з читачами, розповісти про роботу над книгою, гуртом зі слухачами поміркувати, яким є шлях України і її народу, які кроки варто робити передусім, аби наблизити такі омріяні перемогу і мирне, добре майбутнє нашої країни.

Пан Михайло зауважив: «На цій війні немає фронту літературного. Багато хто тримає фронт економічний, фронт волонтерський. І це дуже вважливо. Але письменників на війні не так багато. Хоча саме письменництво — це правда життя, на противагу журналістиці — правді фактів. Тому літературного фронту зараз нам дуже не вистачає».

На зустріч завітали колеги-літератори. Вони привітали пана Михайла з новою збірочкою та висловили щиру вдячність йому як воїну і як письменнику, котрому вдається нести читачеві живе, правдиве й гартоване війною поетичне слово.
Додамо, що автор декількома тижнями раніше вже передав для читачів Центральної публічної бібліотеки примірники своєї нової збірки «Калібри любови». Тож у книгозбірні з виданням запрошують знайомитися всіх охочих.