У головному корпусі Подільського державного аграрно-технічного університету цілу аудиторію виділили для проведення майстер-класу з написання писанок, на який прийшло чимало поціновувачів народного ремесла. Творення писанки зацікавило не лише студентів, але й викладачів та їхніх дітей і внуків.

Більшість з присутніх були у національних українських костюмах та вишиванках. Розпочалося дійство згідно з прадавніми українськими традиціями. Благословив початок доброї справи отець Юрій — настоятель університетського храму Івана Богослова. Проводила майстер-клас методист дитячої художньої школи Тетяна Щербина. Тетяна Василівна входить до Національної спілки народних майстрів України, добре відома на Поділлі майстриня. У її творчому доробку не тільки традиційні писанки, але й авторські, оригінальні українські та подільські твори. Більшість присутніх безпосередньо взяли участь написанні писаном, але  було й чимало охочих подивитися та перейнятися духом творчості, який панував в аудиторії.
“Наші предки вірили, що писанка має магічну силу, що вона приносить добро, щастя, достаток, захищає людину від усього злого», — розповідає керівник клубу поціновувачів українського фольклору «Комора», що діє при ПДАТУ, пані  Ольга Чорнобиль.
За якихось півгодини почали з’являтися перші витвори мистецтва — кожна писанка виходила по-своєму гарною та унікальною. Дивлячись на запал та іскорку в очах писанкарів, вірилося,  що це ремесло житеме вічно. Кращі роботи, виконані того дня, поїдуть на Всеукраїнський конкурс писанок.