У місті Старокостянтинові, в гарнізонному Будинку офіцерів відбувся вечір пам’яті українських січових стрільців за участю міського голови Миколи Мельничука, членів виконавчого комітету, депутатів міської ради, молоді, військовослужбовців, громадськості.

Відомо, що у 1915-1919 роках українські січові стрільці вели кровопролитні бої на Подільській землі, щедро окроплюючи її своєю кров’ю. Сотні патріотів поклали голови на схилах гори, що біля Бережан, у селах Комохи, Семаківці. Стрілецтво дало нам не тільки невмирущі приклади боротьби за волю України, а й цілу плеяду легендарних поетів, художників, письменників, композиторів. У своєму зверненні до народу стрільці заявляли: «Ми пішли в світову війну лише тому, щоби наша Україна, в часі цього всесвітнього смертельного спору могла проголосити, що є і хоче бути, хоче мати своє місце під сонцем. Найкращі сини України, які виростають слідом за нами, від Закарпаття аж до подільських степів – спішать зірвати ганебні кайдани неволі».
Радник-помічник міського голови Юрій Мудрик зазначив, що приклад  мужності січових стрільців, їхньої нескореності є особливо актуальним у нинішніх умовах війни на сході. А настоятель парафії Святої Рівноапостольної княгині Ольги УГКЦ отець Юрій Ланик розповів про діяльність капеланів у лавах січовиків, зокрема, про   священика з Тернопільщини отця Григорія Ковча, який у 1919 році перебував у Старокостянтинові.
Вечір, присвячений пам’яті січових стрільців, органічно доповнювали виступи талановитих майстрів сцени Старокостянтинівщини.