Маєте потребу в кадрах? Заповнюйте форму №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та подавайте у зручний для вас спосіб до будь-якого центру зайнятості Хмельниччини.

Форма №3-ПН – це звітність, що подається юридичними або фізичними особами – підприємцями, які використовують працю фізичних осіб та мають потребу в кадрах. Форма № 3-ПН складається:
— з таблиці «Основні дані про вакансії», де відображають загальну інформацію про вакансію(ї);
— з додатку до Інформації про попит на робочу силу (вакансії) – детальних відомостей про вакансію (вимоги до кандидата, умови праці, особливості вакансії тощо).

Коли та як подається звітність?
Форма №3-ПН заповнюється та подається роботодавцем до центру зайнятості незалежно від місцезнаходження роботодавця. Подавати звітність потрібно не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії одним із таких способів:
— у паперовій формі;
— в електронній формі з накладанням електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів через:
— — «Електронний кабінет роботодавця» https://www.dcz.gov.ua/cabinet;
— — Єдиний державний вебпортал електронних послуг https://my.gov.ua/, у т. ч. через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.
Консультацію можна отримати за телефоном: (0382) 79-57-40, (093)0270511.
Телеграм-чат: https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky.
Відділ інформаційної роботи Хмельницький обласний центр зайнятості пров. Шевченка,10 м. Хмельницький, Україна, 29000. Тел: +38(093) 027-05-11, +38(0382)76-46-42
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.