В Хмельницькому діє програма співфінансування робіт з ремонту багатоквартирних житлових будинків міста Хмельницького. Програма передбачає виконання ремонтних робіт в багатоквартирних будинках за спільного фінансування мешканцями та міським бюджетом. Проте, загострення російської агресії внесло свої корективи і певні види робіт зараз не можливо профінансувати. Однак, замінити вікна та двері в під’їздах можна. Їх заміна дозволить заощаджувати тепло.

Відповідно до програми, частина коштів фінансується з міського бюджету, решту сплачують мешканці багатоквартирних будинків. Частка мешканців у співфінансуванні залежить від віку будинку: від 10 до 25 років співвідношення становитиме 40% (з міського бюджету) на 60 % (сплачують мешканці); від 25 до 50 – 60% на 40%; старші 50 років – 80% на 20%. Чим старший будинок, тим менше доведеться сплачувати мешканцям багатоповерхівки. Такий підхід є досить вигідним для хмельничан.
Дія Програми поширюється на співвласників багатоквартирних житлових будинків (власників квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку (гуртожитку), що перебувають в управлінні (обслуговуванні) управляючих компаній (житлово-експлуатаційних організацій) всіх форм власності та ОСББ.
Аби скористатися програмою, необхідно звернутися до управління житлової політики і майна за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 1, тел.: 79-57-65.