Учасниками грантової програми з розвитку власного саду та теплиць на середину травня вже є 106 фермерських господарств. Загальна площа яких під закладення садів та облаштування теплиць становить 1 348,69 га. Сума грантів для цих господарств складає 497 млн грн, з яких – 397 млн грн виділено на сади, 100 млн грн – на теплиці.

Лідером за площею закладки садів та облаштування теплиць залишається Київщина (251,3 га). Там аграрії найбільше садитимуть фундук та волоський горіх (174,6 га). А от яблуневі сади найбільше розвиватимуть на Закарпатті (97,4 га), плантації з лохини та чорниці — на Львівщині (73,5 га).
Наразі учасникам програми у поточному році вже виплачено понад 201 млн грн державної підтримки, їх отримали 61 фермерське господарство. У повному обсязі грантові виплати отримали 43 підприємства, з яких від початку цього року – 37 господарств.

Довідково
Урядова грантова програма передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками «Своя справа», «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень». З початку дії програми вже виплачено понад 251,9 млн гривень 73 суб’єктам господарювання.