Через пошкодження електростанцій внаслідок масованої атаки можливе обмеження споживання електроенергії по всій країні. Про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці.

"Сьогодні ввечері з 18.00 до 23.00 можливе обмеження побутових та промислових споживачів по всій Україні. Обмеження будуть рівномірно розподілені по всіх областях. Як саме будуть діяти графіки відключень у кожній області, буде оприлюднено на офіційних сторінках місцевих обленерго", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що через атаку в ніч на 8 травня пошкоджено тепло- та гідроелектростанції.  «Укренерго» застосовує всі наявні заходи для подолання дефіциту, зокрема імпорт та аварійну допомогу електроенергії з енергосистем країн Європи. Імпорт електроенергії 8 травня запланований у вечірні години з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови загальним обсягом 7 623 МВт-год.

Як уже  повідомлялося, у ніч на 8 травня росіяни завдали масованого ракетно-дронового удару по об'єктах енергетичної інфраструктури у Вінницькій, Запорізькій, Івано- Франківській, Кіровоградській, Полтавській та Львівській областях. Зокрема, пошкоджені три ТЕС Групи ДТЕК.