На березі Дністра в Новоушицькому районі традиційно відбувся чемпіонат області з класичного жиму штанги за підтримки селищного голови Олега Московчука. У змаганнях взяли участь 80 спортсменів.

Організатором змагань виступив тренер Новоушицької ДЮСШ, майстер спорту України міжнародного класу Юрій Купріянов. Відкрили чемпіонат перший віце-президент федерації пауерліфтингу України В. Воронецький та заступник селищного голови В. Кокарєв.
Варто зазначити, що пауерліфтинг досить потужно розвинений в Україні, адже збірна нашої держави займає перше командне місце на чемпіонатах світу та Європи, а нещодавно на Всесвітніх іграх також виборола перше місце.
Однак, незважаючи на високу конкуренцію на чемпіонаті, новоушицька команда виборола багато медалей, що свідчить про високий рівень спортсменів: серед юнаків — Дмитро Гайдук, Олег Купріянов, Андрій Міняйлук посіли перше місце; Єдуард Саковський, Дмитро Московчук — друге; серед юніорів — Владислав Боднар посів перше місце; серед чоловіків — Юрій Купріянов — перше місце, Валерій Вергелес та Вадим Кучер — друге.
* * *
Сатанівську селищну об’єднану територіальну громаду називають серцем Подільських Товтр. Адже її простори розкинулися поміж вершинами. Саме тут санаторно-лікувальний комплекс «Перлина Поділля» зустрічав учасників освітянського форуму з п’яти областей.
Відомо, що Хмельницька область є однією з лідерів у процесі децентралізації. Нині створено 26 ОТГ, а на черзі ще низка. Реформа чи не найсуттєвіше вплинула саме на освіту. Адже у населених пунктах закривають малокомплектні школи та створюють опорні. Тож у місцевих радах взялися за оптимізацію.
Координатори проекту певні: усі сентименти про закриття шкіл — це тимчасово, адже результати уже відчутні. Тим паче, статистика результатів ЗНО — не тішить. Більшість відмінників із сільських шкіл свою «медаль» на тестуванні не підтверджує.
Результатом успіху вважають і кількість грошей у бюджетах громад. Адже надходження коштів на місцях зросли саме через децентралізацію.
Гості з інших областей зізнавалися, що навіть по-доброму заздрять Хмельниччині, адже їхні чиновники не поспішають з реформами. Натомість у нашій області «локомотив» децентралізації набирає швидкості. Нещодавно освітні реформи сприймалися найболючіше, проте позитивні результати вже є. Тож головне — тримати планку.
* * *
Старосинявська ОТГ продовжує реалізовувати Програму розвитку будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності.
На сесії селищної ради депутати прийняли рішення виділити кошти на ремонт доріг. Наразі триває поточний ремонт на вулицях Ватутіна, Івана Франка та капітальний ремонт дороги на вулиці Грушевського.
Також на території громади продовжують ремонтувати криниці, обкошувати узбіччя, обрізати дерева.