Нещодавнього спекотного вихідного дня  в обласному центрі матусі “особливих діток” (з обмеженими фізичними можливостями)  Ольга Мазур та Людмила Сороковська поєднали прогулянку з корисною суспільною справою – перевіряли,  наскільки водії тролейбусів  толерантні до  маломобільних громадян.

“Виявляється, що не все так погано, як інколи ми чуємо, – підсумовує голова Хмельницького  обласного товариства Всеукраїнської організації  інвалідів  СОІУ  Анатолій Савчук. – Звісно, потрібно було нагадати водієві про необхідність зупинки під бордюрний камінь, наполягти на необхідності “подачі” пандуса на тротуар, але все це відбувалося, до честі  водія, чемно і толерантно. І пасажири не ремствували за затримку на зупинці, розуміючи,  що всі ми маємо різні можливості для пересування. Також, – додає Анатолій Миколайович, – дякуємо за  розуміння заступнику міського голови Андрію  Бондаренку, який провів засідання комітету  забезпечення доступності маломобільним групам населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста у розширеному складі. Це дозволило залучити до засідань безпосередніх активних користувачів можливостями доступної чи недоступної інфраструктури, і ці самі користувачі, як ніхто інший, краще знають свої вкрай необхідні маршрути для переміщень, об’єкти, споруди,  куди їм часто необхідно комфортно і швидко діставатися. Тому я пропоную  переглянути Положення про комітет забезпечення доступності маломобільним групам населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у місті Хмельницькому з метою внесення змін та доповнень. А також – акцентувати увагу на питанні інформаційної доступності громади міста до кола питань, що стосуються створення рівних та комфортних умов  у всіх сферах життєдіяльності мешканців міста. Тут уже  прохання до всіх представників засобів масової інформації – допоможіть нам створити навчальні відеоролики, зробити низку публікацій для розширення поінформованого кола громадян з  питань доступності. Від цього комфортніше стане всім, і ми будемо гордими за наше прекрасне місто!
Маю прохання до керівників  підприємства і управління – доречним буде заохочення таких водіїв  та розголос у трудових колективах про сумлінне виконання обов’язків працівником.
Працюємо далі, – зазначає Анатолій Савчук, –  на черзі маршрут вулицею  Проскурівською – від залізничного вокзалу до управління ЖКГ, і від управління ЖКГ, на вулиці Соборній, до міської ради».