За ініціативи Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації інтерактивна платформа для вивчення математики GIOS спільно з Українським фондом стартапів започаткувала інноваційний проект «PlayMath».

Головна мета – підтримати українських учнів у навчанні та допомогти самостійно опанувати шкільний курс математики в ігровому форматі.
У межах проекту всі зареєстровані учні отримають доступ до платформи GIOS та зможуть самостійно перевірити свій рівень знань за допомогою тестів, отримати рекомендації стосовно навчання. А також надолужити пропущені теми з математики та вивчити нові. Короткі відеоуроки у форматі тік-току та інтерактивні завдання мотивуватимуть навчатися.
Участь у проекті не передбачає чітких графіків, тож учні можуть займатися у будь-який зручний час, без страху втратити прогрес.
Кожен урок містить два блоки:
*Теоретичний — анімований інтерактивний відеоурок на 4-5 хвилин, схеми, приклади типових завдань з розв’язанням.
* Практичний — інтерактивні завдання різного рівня складності.
По закінченню курсу, всі учасники отримають сертифікати, а потім зможуть долучитися до змагань та виграти призи. Учні, які потраплять у ТОП-10, отримають головний приз від проекту — планшет, а ТОП-50 — подарунки від GIOS.
Організатори проекту влаштовують змагання, до якого можуть долучитися всі учасники та поборотися за головний приз – планшет.
Узяти участь у проекті «PlayMath» можуть українські школярі 5-9 класів безкоштовно. Для участі необхідно зареєструватися на сайті: https://playmath.gioschool.com/