провели в освітніх закладах Хмельницької громади
Протягом тижня, з 24 до 28 квітня, у закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти громади відбувся Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Цей захід мав на меті ознайомити учнів з основними принципами безпеки та дати необхідні знання для виживання в надзвичайних ситуаціях.

Зокрема, під час Тижня з дітьми опрацювали такі теми, як: дії під час звучання тривожної сирени, укриття в закладі освіти та в будинку, порядок дій під час проведення евакуації, порядок дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів і при виникненні пожежі, яких правил дотримуватися на дорозі, в транспорті, під час відпочинку на природі, коли ти залишаєшся один вдома, а також надання першої долікарської допомоги. Учні переглянули мультиплікаційні фільми, відеоматеріали та взяли участь у різноманітних інтерактивних заходах, таких як вікторини, конкурси малюнків, естафети, ігри, бесіди та конкурси.
Окрім того, в цей же період в закладах загальної середньої освіти провели День цивільного захисту. Також провели тренувальні евакуації.
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дав учням необхідні навички для виживання в надзвичайних ситуаціях, а також формував свідоме ставлення до свого життя та здоров’я. Завдяки цьому заходу, учні опанували основами здорового способу життя та життєвими навичками безпечної поведінки як у повсякденному житті, так і при виникненні надзвичайних ситуацій.
За інформацією Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.