«Навчання впродовж життя» - це не просто гасло, а вимога сьогодення. Якщо ви хочете розвиватись, здобувати нові знання і вміння, гідну роботу – скористайтеся можливістю отримати якісне професійне навчання.

За сприяння державної служби зайнятості громадяни з-поміж зареєстрованих безробітних можуть пройти професійне навчання: професійну підготовку, перепідготовку; підвищення кваліфікації (курси цільового призначення, стажування, отримати наступний кваліфікаційний рівень); підтвердити кваліфікацію за результатами неформального професійного навчання.
Професійне навчання здійснюється на замовлення роботодавця або з метою відкриття власної справи у закладах: професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання. Якщо безробітний виявляє бажання пройти професійне навчання, центр зайнятості укладає з ним договір та видає йому направлення до закладу освіти, або роботодавця – замовника кадрів.
Навчання проводиться за груповою, індивідуальною та дуальною формами як очно, так і дистанційно.
Довідково: У 2021 році за направленням філій та базових центрів зайнятості Хмельницької області 3,2 тисячі осіб проходили професійне навчання за 195 професіями та напрямами, а саме: тракторист-машиніст, електрогазозварник, кравець, оператор котельні, кухар, швачка, манікюрник, косметолог тощо. Усі слухачі проходили професійне навчання під конкретні робочі місця. Рівень працевлаштування осіб після навчання становив майже сто відсотків.
Інформацію щодо послуг з професійного навчання можна переглянути на сайті Хмельницького обласного центру зайнятості https://khm.dcz.gov.ua/ у розділі «Навчання», або дізнатися за номером телефону (0382) 72-06-68, 65-24-16.