Адже, йдеться на офіційному сайті відомства, лише за 15 днів війни в Україні постраждало більше 280 закладів освіти. Деякі з них повністю зруйновані від бомбардувань і обстрілів. Уся інформація про заклади буде оприлюднюватися на створеному сайті: кількість пошкоджених і зруйнованих закладів освіти, а також втрати, завдані нашим закладам освіти внаслідок вторгнення Росії в Україну.

«Бойові дії в окремих регіонах продовжуються. Наше головне завдання – зберегти життя кожного громадянина України. Ворог нещадно руйнує дитячі садки, школи, профтехи, коледжі, університети. Але найжорстокіші та найболючіші втрати – сотні загублених життів від рук агресора. Окупант продовжує стверджувати, що наносить удари виключно по військових об’єктах нашої країни. Виходить, керівництво РФ боїться наших дітей і батьків, вони бояться не тільки наших сильних і відважних військових, а й освітян і науковців. Так, ми дійсно сильні, ми обов’язково переможемо та відбудуємо наші заклади освіти», – зазначив Сергій Шкарлет.
Карта наразі не містить повної інформації, адже щоденно оновлюється. Поки відсутні дані з Чернігівської, Харківської та Луганської областей.
У Міністерстві закликають всіх, хто має інформацію (фото, відео), надсилати її на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Світ мусить знати правду.