Комунальне підприємство «Хмельницька міська дитяча лікарня» активно співпрацює із фахівцями Державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України». В рамках цієї співпраці маленькі пацієнти регулярно мають можливість отримувати консультацію у провідних фахівців в галузі кардіології. Уже двічі команда Центру кардіохірургії працювала в міській дитячій лікарні, консультуючи пацієнтів. Протягом чергового візиту консультації та допомогу на місці отримали понад 50 дітей. Цей візит став особливим, адже, окрім консультування, було проведено 2 оперативних втручання з приводу вроджених вад серця (відкрита артеріальна протока).

До складу мультидисциплінарної команди кардіологів та кардіохірургів протягом чергового візиту до міської дитячої лікарні увійшли Олександр Романюк д. мед. н., проф. кафедри дитячої кардіології та кардіохірургії НМАПО ім. Шупика П.Л. та Андрій Куркевич, зав. науково-діагностичного відділу, к. мед. н., заслужений лікар України, віце-президент «Української асоціації дитячої кардіології».
Робота була надзвичайно плідною: допомогу та консультації з приводу лікування, спостереження, можливих варіантів перебігу отримали діти як із вперше виявленими вродженими вадами серця, так і діти, які раніше вже мали оперативні втручання з цього приводу.
Такі візити є надзвичайно корисними і для команди дитячої лікарні, адже це хороша можливість поспілкуватись зі спеціалістами екстракласу, попрацювати разом в операційній, задати питання, почути думки з приводу діагностики та лікування.
Особлива подяка спеціалістам та медичному директору ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», доктору медичних наук Андрію Максименку.