Як навчити дітей правильно харчуватися? Цією проблемою переймаються як батьки, так і педагоги. Вони бажають покращити якість харчування дітей. Щоб допомогти їм у цьому, у двох закладах освіти нашої громади - Початковій школі №1 і ЗДО №2 «Соколятко» - відбувся форум «Тарілка здорового харчування».

Здорове харчування — це одна з основ здорового способу життя. Воно впливає на фізичний та психічний розвиток дитини, її імунітет, настрій та навчальну успішність. Тому важливо формувати у дітей звичку до корисної їжі з раннього віку.
Але як це зробити, коли дитина віддає перевагу солодощам, чіпсам та фаст-фуду? Як переконати її їсти овочі, фрукти та каші? Як скласти збалансований раціон для малюка?
Над цими питаннями замислювалися не тільки батьки й керівники закладів освіти, але й запрошені фахівці-дієтологи, нутриціологи, лікарі-педіатри, спеціалістка з харчування Департаменту освіти та науки міської ради. Вони поділилися своїми порадами та рекомендаціями щодо організації здорового харчування дитини.
Батьки мали змогу ставити запитання фахівцям, обмінюватися досвідом та ідеями. Також вони могли побачити приклади тарілки здорового харчування та різних варіантів поживних сніданків.
Під час спілкування учасники форуму напрацювали конкретні поради.