Таке рішення прийняв уряд, аби гарантувати більш безпечне середовище для українців. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час позачергового засідання.

Отож, за його словами, запроваджується низка нововведень. Зокрема, змінюються правила щодо дозволеної кількості людей у масових зібраннях.
Денис Анатолійович зазначив: «Наші розрахунки показують, що після проведення концертів із масовим скупченням людей у регіонах кількість хворих суттєво зростала. Після таких «веселих» заходів зовсім невесело лікарям та всьому медичному персоналу, який приймає хворих.
Він наголосив, що в зеленій зоні пропонується дозволити масові заходи кількістю не більше 50 людей, за умови дотримання соціальної дистанції 1,5 метра й маскового режиму. У «жовтій» — не більше 30 людей, у «помаранчевій» — не більше 20.
А ще Прем’єр-міністр зауважив, що під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій напередодні було підтримано позицію Міністерства освіти і науки рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити канікули з 15 до 30 жовтня. Після їх закінчення, сказав очільник уряду, можливе переведення на дистанційну форму навчання. Цю пропозицію також урахував уряд у внесенні змін до постанови.