Неуважність і безпечність окремих громадян часто стають вдалою нагодою для зловмисників поживитися. Приватний підприємець з Понінки Полонського району став жертвою зухвалої крадіжки серед білого дня.

Чоловік займається доставкою продукції для торгових точок і, припаркувавшись біля одного з магазинів у Понінці, він зайнявся розвантаженням товару. І поки водій метушився позаду мікроавтобуса, із салону авто вкрали гроші. Чоловік лише помітив, як повз нього пронісся якийсь представник кавказької зовнішності. Закінчивши розвантажувати товар, водій помітив, що з машини зникла барсетка, у якій було п’ятнадцять тисяч гривень. Одразу звернувся в поліцію.
Як розповів слідчий Полонського відділу поліції, капітан Олег Шкварун (на фото), правоохоронці склали опис крадія і розіслали орієнтування. Результат не змусив довго чекати. Полісменам надійшла оперативна інформація, що схожу за описом людину бачили в Новоград-Волинському. «Клієнта» взяли на території сусідньої Житомирської області і доставили у Полонне. Потерпілий впізнав крадія, а той, у свою чергу, не заперечував скоєного.
Затриманому полонськими правоохоронцями крадію може загрожувати до трьох років позбавлення волі. Капітан Шкварун також розповів, що схожі випадки крадіжок є доволі поширеними. За рік поліція фіксує мінімум три-чотири типові злочини на території району. Крадіжки практично ідентичні — злодії підстерігають необачних водіїв, поки ті займаються розвантаженням товару позаду машини, і проникають у салон. Поліція просить водіїв бути уважнішими, замикати дверцята авто і не залишати відчиненими вікна — злодіям достатньо й однієї хвилини, аби привласнити чуже добро.