8 червня у дорожній аварії  загинув  23-річний Дмитро Червонюк – син депутата Хмельницької облради шостого скликання, президента Асоціації приватних підприємців «Едельвейс» Галини Червонюк і депутата Хмельницької облради п’ятого скликання, власника Рівненського льонокомбінату і ТМ «Льонокомбінат-Goldi»  Олега Червонюка.

Останнім часом Дмитро  вчився на технолога текстильного виробництва в університеті німецького міста Ройтлінген, був керівником проекту з запуску нової лінії продукції під ТМ «Льонокомбінат-Goldi» –  Goldi Jeans.
Двадцятитрирічний хлопець повертався з Києва до Хмельницького на мотоциклі Yаmаhа. На трасі Київ – Чоп поблизу села Більковець Коростишівського району на Житомирщині  зіткнувся з вантажівкою  КрАЗ, яка здійснювала розворот з лівого ряду. Від отриманих травм юнак помер у реанімаційному відділенні Коростишівської лікарні.
...У серпні  2013 року  дев’ятнадцятирічний Дмитро Червонюк позашляховиком Toyota скоїв ДТП, внаслідок якої загинув пішохід — двадцятишестирічний хмельничанин Олег Крушельницький.  Справа в суді розглядалася до 2015 року.  Суд Хмельницької області засудив Дмитра Червонюка  до п’яти років ув’язнення. Проте за ґрати він не потрапив  –  підпав під амністію.