Ще мить — і святкуватимуть обжинки у працьовитому колективі Кам’янець-Подільської філії ТОВ СП «НІБУЛОН».

— Жнива розпочали із збору озимого сімсотгектарного ріпаку, а продовжили обмолочуванням озимої пшениці на 2600 га, — охоче ділиться з нами директор філії Сергій Богачек. — Врожайність маємо кращу, ніж торік. Кукурудза, соняшник, соя теж радують гарними видами на врожай. Рясні дощі вчасно прийшли на допомогу агрономам.
Якісно жнивують механізатори Віктор Громик, Віталій Томчишин, Ігор Сафроняк, Петро Федірко, водії Леонід Хлібороб, Олександр Римар, Валентин Смицький.
На збиранні ріпаку відзначилися комбайнери Сергій Дубина, Олександр Маланчук, брати Василь та Іван Нагірняки, водії Володимир Гуть, Володимир Вербовий.
Вболіває за врожай головний агроном Олександр Прокопчук — це його другі жнива у «Нібулоні».
На обмолочуванні озимої пшениці задіяно дев’ять комбайнових екіпажів.
Зайве говорити, що у «Нібулоні» всю техніку до жнив підготували на відмінно. Тут уміють тримати високу марку в усьому. Високий рівень організації праці, дбайливий обробіток землі і вирощування багатих врожаїв дає змогу розв’язувати соціальні проблеми селян Кам’янеччини. Нібулонівці орендують у районі 7,5 тисячі га ріллі. У їх «полі зору» — сім сільських рад та 16 сіл. Підприємство дає стабільну роботу 180 штатним працівникам, а в жнивну пору 300 кам’янчан задіяні на зернових ланах і отримують солідну зарплату.

(зліва направо) головний агроном Олександр ПРОКОПЧУК, комбайнери Сергій ДУБИНА, Олександр МАЛАНЧУК та директор філії Сергій БОГАЧЕК.

 «Нібулон» — один з найбільших платників податків у районі: до його скарбниці підприємство сплачує 11 млн грн. лише орендної плати. Тут також неухильно дотримуються угод щодо розрахунку із 3,5 тисячами пайовиків. За бажанням вони отримують гроші чи зерно. Партнерські угоди укладено з сімома сільгосппідприємствами. Надається допомога в оранці і збиранні врожаю приватним господарствам. Виділяється транспорт для впорядкування автодоріг. З власної ініціативи нібулонівців сільські шляхи утримуються в належному стані. Така турбота схвально оцінюється селянами. Не дивно, що Сергія Богачека обрано депутатом районної ради, де він вміло захищає інтереси чотирьох сіл.
До речі, днями виповнилося вже 15 років з того часу, як Сергій Вікторович перебуває на керівних посадах у «Нібулоні».